Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek, yakında meslektaşlarınızla siyasi iş konularında ateşli bir tartışmaya katılmak için büyük bir arzu duyacağınıza dair bir ipucudur, ancak bu kötü bir fikirdir. Münazaraya katılmak, her halükarda, en baştan başınız belaya girecek. Rakibinizin yorumları nedeniyle argümanlarınız toza dönüşürse, patronunuz mevcut durumu yeterince değerlendirme konusundaki yetkinliğinizden ve yeteneğinizden şüphe etmeye başlayacaktır. Ancak zafer durumunda patronunuzun tam tersi görüşte olduğunu görebilirsiniz.

Rüyada milletvekili ile konuşmak, gerçek hayatta etkili bir iş adamı ile konuşma fırsatını gösterir ve eğer onu etkileyebilirseniz, o kişi size iş hayatında büyük ölçüde yardımcı olacaktır ve gelecekte olabilecek bir kişi olabilirsiniz.

Rüyada milletvekillerinin yapılan çalışmalar hakkında rapor verdiği toplantıya katılmak, birinin pohpohlayıcı sözleriyle sizi yanıltmaya çalıştığını söylüyor, bu yüzden duyduklarınız konusunda daha eleştirel olmalısınız.

Rüyada milletvekilinin evine gelmesi, yakında hayattaki mutluluğunuzu etkileyecek çok önemli bir seçim yapmanız gerekeceğinin bir işaretidir. Birkaç seçenek arasından sadece birini seçmelisiniz ve kararda bir hata yaparsanız gelecekte ciddi sorunlardan kaçınmayacaksınız.

Rüyada seçimi kazandığınız ve milletvekili olduğunuz söylenmesi, gelecekte çok riskli bir anlaşmaya gireceğiniz konusunda sizi uyarır. Bu girişimin sonucu tamamen sizin profesyonelliğinize ve kararlılığınıza bağlı olacaktır. Davanın olumlu bir şekilde sonuçlanması durumunda, büyük bir kar veya terfi alacaksınız, ancak bir fiyasko ile sonuçlanırsanız – işlerde daha iyisi için değil, kapsamlı bir değişikliğe hazır olun. Tam bir vekil olduğunuzu görüyorsanız, yanılsamalara ve gerçekçi olmayan hayallere veda etme zamanı gelmiştir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status