Rüyada Misafire Yemek Vermemek

Rüyada misafirlere yemek vermediğini görmek, kazancın çoğalıp artacağına ve elinize geçen paranın çok bereket getireceğine yorumlanır. Kazandığınız para ile evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilir, uzun süredir ertelediğiniz eksiklerinizi giderebilirsiniz. Ev içerisinde tadilat işleriniz için de gereken para elinize geçebilir ya da ev yenileyebilirsiniz. Özellikle ailenize çok büyük faydanız dokunur. Onlara rahat ve konfor sağlayabilirsiniz. Evinizin rızkını artıracak finansal anlaşmalar yapabilir, gelirinizin yükselmesi için daha çok çalışmanız gerekse de karşılığını tez zamanda alabilirsiniz.

Rüyada eve gelen misafire yemek vermemek, bekar olan kişiler için evleneceğine ve ailesinin de bu kişiyi çok seveceğine, çok iyi geçineceğine yorumlanır. Eşinizin ailesi ile çok iyi anlaşabilirsiniz. Evli olan kişiler de eşlerinin ailesi ile arasını düzeltebilirler. Eğer dargın olduğunuz akrabalarınız varsa onlarla da barışabilirsiniz.

Rüyada misafire yemek yapamamak, şimdi emek harcadığınız işlerde ileride kazancın kat be kat artmasına ve zenginliğe erişmeye yorumlanır. Yaptığınız iyilikler de karşılığını bulabilir. Kazancınız helal yoldan olur ve hakkınız olanı elde edebilirsiniz.

Rüyada Misafirleri Aç Bırakmak

Endişelerin azalması, aklınızdaki soruların yanıtını bulmaya ve gönül refahlığına yorumlanır. Yakın çevreniz sizden övgü ile bahsedebilirler. Birinin evlenmesinde de aracı olabilirsiniz. Sizin aracılığınız ile bekar bir arkadaşınız dünya evine girebilir ve sevap işleyebilirsiniz.

Rüyada Misafire Yemek Vermemek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre misafire yemek vermemek, ailenize büyük yardımlarınızın dokunmasına ve onlardan hayır duası almaya, rızkınızı artıracak işlerle uğraşacağınıza ve yüzünüzde tebessümün eksik olmayacağına yorumlanır. Eğer borcunuz varsa, kazancınızdaki yükseliş ile bu külfetten de kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sancak dedi ki:

  Rüyamda şu an çalıştığım iş yerinde ki benden önceki yönetici ve ailesini ve yine benim şu an çalıştığım işimdeki yönetici yardımcısı nı İftar yemeğine çağırmışım sadece kuru fasülye yapmışım ancak gelen yönetici olan arkadaşım hamileymiş o yüzden pişirdim kuru fasülyeyi iftar öncesi ona ikram etmişim tam sofrayı kuracakken iftar saatinin geldiğini ancak fasülyenin çok az kaldığını ayrıca hazırlamak istediğim hiçbir yemeği hazırlamadığını fark ediyorum arkadaşımın ailesine yemek ikram edemiyorum sadece kalan 1 tabak fasülye var😔çok üzülüyorum çok utanıyorum sonra birde bakıyorum ki mutfakta masamda sarmalar , salata,ve bazı yemekler var çok şaşırıyorum bunlar nereden geldi kimin nereden çıktı diye düşünüyordum. sarmalardan yemeklerden alıp misafirlerime ikram edebilirim diye düşünüyorum o sırada hamile olan arkadaşım mutfağa geliyor yemekleri onun getirdiğini ve bize yakın oturan annesi için hazırladığını ve ona götüreceğini anlıyorum poşetinden çıkarıp masaya götürmeyi düşündüğüm yemekleri tekrar sarıp sarmalayıp poşetlerine koyup kapatıyor benim yaşadığım sıkıntı ve stresi hiç farketmiyor bu yemekleri masaya getir bunları ikram et bile demiyor 😔…

 2. Cemil Kaya dedi ki:

  Rüyamda şu an çalıştığım iş yerinde ki hem yakın arkadaşım hem de benden önceki yönetici ve ailesini İftar yemeğine çağırmışım sadece kuru fasülye yapmışım ancak arkadaşım hamileymiş o yüzden pişirdim kuru fasülye iftar öncesi ona ikram etmişim Tam sofrayı kuracakken iftar saatinde geldiğini ancak fasülye çok az kaldığını ayrıca hazırlamak istediğim hiçbir yemeği hazırlamadığını fark ediyorum çok üzülüyorum çok utanıyorum onlar önemli değil falan gelir ama….

 3. Hasan yasin dedi ki:

  Rüyamda eve gelicek olan misafire ayrılan yemek var.gelicek kişi tek kişi ve bayan o bı zaman geçip gelmeyince rüyamda ona ayrılan yemeği tam yemeğe
  başlıiorum misafir geliyor.sonrasinda anneme söyleyip tabağımdaki ona ayırdığımız yemeği ayırmasını istiyorum ve uyanıyorum. Eve önüne gelince açık camdan konustugumuz konuyu duyup fikrini söylüyor o şekilde anlıyoruz geldiğini.

 4. Sema dedi ki:

  Rüyamda 3 amcamın evleri yanyana hepsinin evine gidiyoruz annem kız kardeşim ve ben yemek yapmışlar ama yemeğimiz az diyorlar bizi yemeğe.cagirmiyorlar biz bir amcamın evine gidiyoruz tam lahmacun elime alıyorum yengem kızına kızım yemek bize göre tek diyor kalkıp gidiyoruz anlamı

 5. Gulcan dedi ki:

  Eltimler bize geliyo ama sabah 5de geliyorlar 1bucuk saat oturup ise gec kalmayalim deyip gidiyolar hicbisey ikram etmiyorum bilincsizce tabi istiyerek degil kalkalim artik dediklerinde kapida kafaya dank ediyo hicbisey ikram etmedigim ya kahvaltinizi yapip gitseydiniz falan diyotum kusura bakmsyin diyorum onlarda onemli degil ya falan diyolar gidiyolar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, rahat geçinmeye yorumlanır.

 6. Özlem dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşım yemek yiyor ve bana ikram etmiyordu nedir anlamı ve ölmüş ahtapot gördüm eski erkek arkadaşımda vardı çevremde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşına iş konusunda yardımcı olmak, zenginliğe yorumlanır.

 7. Güler dedi ki:

  Rüyamda üniversite den iki kız arkadaşım evimize gelmisti. Annem yemek hazırlamak için mutfağa girdi ama yemek eksik olduğundan götüremedik. Ben üzülüp aglayip durdum. Anneme kızdım madem hazırlamayacaktın söyleseydin ben gelir yapardim cok geç oldu diyordum.

  1. admin dedi ki:

   İş haberi almak ve sevinmeye yorumlanır.

 8. Fatih dedi ki:

  Rüyada rahmetlik dedemin evindeyiz misafir üstüne misafir geliyo yemek yetmiyo bana bakarak sanki devamını bekliyolar sonra tüm tabakları silip süpürecek şekilde yediklerini görüyorum ben hiç yiyemiyorum insanlarda şunu söylüyo geçenki yetmişti doymuştuk ama bu doyurmadı falan diyolar

  1. admin dedi ki:

   Hanede bekar olan biri evlenebilir. Borçlarınız varsa biter.

DMCA.com Protection Status