Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Modern rüya kitabında bir şey yakaladığınız rüyalara birçok farklı yorum bulabilirsiniz. Bu nedenle kuşları yakalamaya çalışırsanız, zamanınızı gevezelik ve şüpheli eğlencelerle boşa harcayacağınızın habercisidir. Kuşları kovalar ve yakalamaya çalışırsanız – terfi için hazırlanın. Tüm engelleri aşacak ve en iyi olduğunuzu kanıtlayacaksınız.

Rüyada muhabbet kuşu yakalarsanız, bu rüya faaliyetinizin boşuna olduğunu gösterir. Aileniz bundan herhangi bir gelir elde etmeyecek. Aynı zamanda, yetkililer ve yasalarla çatışmaya gireceğinize delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak kafese koymak, alışveriş sevginizi yansıtır. Bir diğer yorumda, tatsız durumdan kıpırdatacağınızı ve cezadan kaçınacağınızı söyler.

Rüyada mavi muhabbet kuşu yakalamak, hayatın zorlu denemeleri olarak yorumladı. Onlarla cesaretle karşılaşmalı, moralinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız ve o zaman onları yenecek güce sahip olacaksınız.

Rüyada sarı muhabbet kuşu yakalamak, girişimci bir adam olduğunuzu ve bu nedenle servet ve esenliğe sahip olacağınızı söyler.

Rüyada yeşil muhabbet kuşu yakalamak, bir enerji patlaması kullanarak koşulları uygun şekilde ortadan kaldıracağınızı söyler. Bir yakalamanın olmaması çok telaşlı olduğunuzu söyler ve bu özellik sizi birçok yararlı şey yapmaktan rahatsız eder.

Rüyada muhabbet kuşunu yakalayamamak, rüya hayal kırıklığına ve talihsiz bir duruma işaret eder. Aynı zamanda, bu rüya kendi kaderinizi düzenlemeniz gerektiğini gösterir.

Freud’un yorumuna göre, rüyada muhabbet kuşu tutarsanız, ilişki sırasında bile sorunlarınızdan kaçamazsınız. Rahatlamanıza ve samimiyetin tadını çıkarmanıza izin vermez; üstelik bu yüzden partnerinizi memnun etmiyorsunuz. Bu rüya, ilişki sırasındaki sorunları unutamama, rahatlayamama ile sonuçlanabileceği ve yalnızca hayatınızın samimi alanı üzerinde değil, aynı zamanda işiniz üzerinde de olumsuz bir etkisi olabileceği konusunda uyarır. Hiçbir şey yakalamadıysanız, bilinçaltı bir düzeyde cinsel ilişki sırasında saçmalamaktan korktuğunuzu belirtir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status