Rüyada Nefes Almak

Rüyada nefes almanın birkaç anlamı vardır. Nefes almak bile, her şeyin plana göre gittiği ve her şeyin mükemmel bir şekilde çalıştığı aynı yaşam seviyesini gösterir. Bir rüya sırasında nefesiniz görünür bir neden olmadan ağırlaşıyorsa, zor zamanlar geçirmeniz gerektiğine ve işlerin değişen derecelerde başarı ile gelişeceğine işarettir. Doktorunuza danışmayı unutmayın – bu belirtiler gerçekte ciddi bir hastalığın başlangıcını gösterebilir.

Rüyada derin nefes almak, tüm projelerinizin mümkün olan en yüksek kârla tamamlanacağının bir işaretidir; sorumlu ve yaratıcı kişinin takdirine ve saygısına hazır olun. Buna karşılık, kokmuş ve kötü nefes, yolunuza çıkan tuzakları tahmin eder.

Rüyada nefes almakta zorlanmak, büyük yaratıcılığın bir göstergesi olarak yorumlanır. Herhangi bir başlangıç: İster resim yapmak ister şiir yazmak olsun, gerçek bir sanat eseri olacaktır.

Rüyada suda nefes almak, karşı cinsin temsilcisi ile mükemmel bir platonik ilişki yaşayabileceğinize işarettir. Rüyada havuzda nefes almak, gerçekte kendi hatalarınızın ve eksikliklerinizin sonucuyla karşılaşacaksınız.

Freud, bir rüyada nefes darlığınız varsa, gerçek hayatta eşinizin size baskı yapmasına izin verdiğinize inanıyordu. Şu anda özgürlüğünüz çok kısıtlı ve bu partnerinizin kıskançlığından ve çekingenliğinden kaynaklanıyor. Bir sevgilinin bir rüyada hızlı nefes alması, çok yakında almanız gereken unutulmaz şehvetli zevk anlarını önceden bildirir. Sevgilinizin nefesini bir rüyada dinlerseniz, uzun bir süre birlikte tam bir güven ve karşılıklı anlayış içinde yaşayacağınıza alamettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status