Rüyada Ölümsüz Olmak

Rüyada kendi ölümsüz olarak görmek, size zafer ve önemli başarılar vaat eden iyi bir işaret. Bu rüya amacınıza ulaşabileceğinize ve önünüze hiçbir engel çıkmayacağına delalettir. Küçük günlük problemler ve sıkıntılar hızlı ve sorunsuz ve endişesiz çözülecektir.

Rüyada tanıdığınız birinin ölümsüz olduğunu görmek, onun yakında derin saygınızı kazanacağına, ona her zaman güveneceğinize ve fikrini dinleyeceğinize delalettir. Belki de bu saygının nedeni, bu kişiyle yapmanız gereken bir anlaşmadır ve çalışma sürecinde bu kişi en iyi nitelikleri gösterecektir.

Rüyada ölümsüzlük iksiri geliştirdiğinizi ve bu sayede dünya çapında ün kazandığınızı görmek, istikrarlı hayatınızın yakında oldukça zor bir dönemle değişeceğine hazır olun. Hayatınızı değiştirmeye ve en gizli ve cüretkar arzularınızı gerçeğe dönüştürmeye karar veriyorsunuz, ancak diğerleri sizi anlamıyor ve desteklemiyor. Bu yüzden size en yakın insanlardan yalnızlık ve destek eksikliği çekeceksiniz.

Rüyada birinin ölümsüz olmak için bir yöntem icat ettiğine dair bir haber duyar veya okursanız, bu kötü bir işarettir. Bu, gerçekte akrabalarınızdan veya en iyi arkadaşlarınızdan birinin ciddi bir hastalığa yakalanacağını gösterir. İyileşme süreci uzun olacak, sevilen birinin hastalığın üstesinden gelmesine yardımcı olmak için çok çaba ve sabra ihtiyacınız olacak.

Rüyada ölümsüz olduğunu görmek, birçok sıkıntı yaşayacağınıza ve hepsini tek başınıza çözeceğinize delalettir. Birilerinin yardımını beklemeyin. Yalnızlık zamanıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status