Rüyada Ölünün Kokması

Rüyada ölünün koktuğunu görmek, insanlar ile aranızda bir takım problemlerin çıkması, bu yüzden yalnız kalmak, başkaları ile aranızın bozulması anlamına gelir. Mesela hakkınızda dedikodu gıybet yapan kişiler ile aranız bozulabilir, Hatta buna inanmak bile istemeyebilirsiniz, Ancak çok güvendiğiniz insanların size karşı yaptıkları yanlışları affetmek biraz zor olabili. Bunun yanısıra bu rüyanın anlamı dostlarınızı kaybetmeye, uzun soluklu dostlukların son bulması anlamına gelir. Hayatınızdan çok sevdiğiniz insanlar çıkabilir. Rüyada ölü kokusu, siz her ne kadar iyi niyetli bir insan olsaydınız da başkalarının bunu yanlış anlaması ve hatta sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışması anlamına da gelir. Hakkınızı çiğnemek isteyen insanlar olabilir. Bu gibi kişilere karşı oldukça temkinli olmanızda fayda var. Yoksa iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Sldığınız bazı riskler de sonuçta sizi mutsuz edebilir.

Rüyada insan cesedi kokusu, maddi yönden olmasa da manevi yönden yaşanacak sorunlara ve keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz bazı insanlar sizi sırtınızdan vurabilir. Hatta hiç beklemediğiniz problemler yaşayabilirsiniz. Çok güvendiğiniz dağlara karlar yağabilir. Mesela yakın çevrenizde insanlar sizi bir konuda uyarmış olabilir. Hatta bir kişiye karşı uyarıda bulunmuş olabilirler ve bu insandan yakın zamanda kötülük görebilirsiniz. O kişiler haklı çıkabilir.

Rüyada Ölünün Güzel Kokması

Hak ve hukukun yerini bulmasına, sizin uzun süredir hak ettiğiniz bir şeyi elde etmenizi anlamına gelir. Özellikle verdiğiniz emekler çektiniz cefalar sonucunda çok güzel günlere yaşayabilirsiniz. Bundan sonra hak ettiğiniz mutluluk size çok yakın olabilir. Tez zamanda büyük bir sevinç, büyük bir mutluluk gözyaşı dökebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Koktuğunu Duymak

Size karşı hasetlik besleyen bir insandan gelecek kötülüğe, bu kişinin bazen insanlar ile aranızı bozmaya çalışmasına yorumlanır. Mesela pekte güvenmediğiniz bir insan sizi yarı yolda bırakabilir. Tam da beklediğiniz gibi aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Eğer birilerine tam güvenmiyorsanız, onlarla sırlarınızı ve gelecek planlarınızı paylaşmayın.

Rüyada Ölünün Ağzının Kokması

Hakkınızda yapılan gıybetin ve dedikodunun kulağınıza gelmesi ve çok üzülmek anlamına gelir. Sizin durduk yere günahınızı alan insanlar yüzünden moraliniz bozulabilir, keyfiniz kaçabilir. Hatta başkalarına karşı mahçup duruma da düşebilirsiniz ve bu yüzden kim dost kim düşman ayırmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Cenazenin Kokması

Arkadaşlarınız tarafından sınanmak, gerçekten size değer veren insanların kimler olduğunu öğrenmek anlamına gelir. Yakın zamanda yaşanan yaşayacağınız bazı olaylar kimin size gerçekten değer verdiğini gösterecektir. Hatta bazı şeylerin geçte olsa farkına varmış olabilirsiniz ve geleceğe yönelik planlarınızı önemli değişiklikler olabilir.

Rüyada Mezarın Kokması

Size fayda sağlamayan hatta tam tersi külfet olan bir insana yorumlanır. Bu kişi size daha da zarar vermeye başlayabilir. Hatta üzerinizde baskı kurmaya veya size bazı konularda engel olmaya çalışabilir. Onun hayatınızı kısıtlaması artık işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Şu günlerde keyfinizi kaçıracak şeyler aranızda olabilir.

Rüyada Ölünün Kokması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada ölünün kokması dışarıdan uzak durmak dedikodu ve Gıybet yapan insanların hayatınızdan çıkması ve manevi yönden huzurunuzu kim kaçırıyorsa bunların ortaya çıkması anlamına gelir. Bundan sonra bazı şeylerin farkına daha net varabilirsiniz ve kendiniz için en hayırlısı neyse onu seçersiniz. Ancak hakkınızı çiğnemek isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Azize dedi ki:

  Ruyamda hasaklarda eve yetismeye calisiyorum bir taksiye biniyorum taksi yanlis yere gidiyor burasi yanlis bizim ev degil diyorjm burasi neresi diye arabadan iniyoruz daglik bir alan sonra kotu bir koku geliyor bakiyoruz bir adam cesedi curumeye baslamis sinekler konmus uzun suredir orda hemen jandarmaya arayalim diyoruz ordan cikarken iki adam kotu kotu bakiyor o cesedi öldürenler oldugunu anliyor ellerinde bir bicak var bu ruyanin anlami nedir acaba

 2. Zehra dedi ki:

  Rüyamda çook olü gördüm kapalı bir yerde yanımda okul arkadaşım vardı oradan hemen gitmek istiyodum dolabı açsam bile ölü har taraf ölüydü kefinde katlanmış haldeydi yatağın altı daha öyleydi ölü kokusunan midem bulanıyordu kusmak istiyordum bi an uyandım çok erken saatte rüya etkisi hala vardı

 3. Seral dedi ki:

  Ruyamda gezerken mezarlıkların ordan geçiyorduk birden toprak kaydı ve cesetler yola savruldu savrulmasiyla birlikte leş gibi kokular ortaya çıktı o kadar pis kokuyordu ki ve ben ordan kaciyordum

 4. Revan dedi ki:

  Ben rüyamda köyümüzün mezarlığındaydım mezarın çitlerinin yanından kovalarla toprak alıyordum ve 11 yıl önce eşini kaybeden yani abimi kaybeden yengeme götürıyordum ama mezarlıga dokunmuyordum tam elimle toprağı kazarken hemen toprak aşağıya geliyordu sonra bir insan iskeleti çıktı ve kokuyordu birileri sanki bu senin abin diye fısıldıyordu

 5. Derya dedi ki:

  Rüyada mezarı kazdık ve cesedi çıkardım yakınımdı bir çok ölüleride çıkardık ancak mezardan insan cesedi kötü koku geliyordu yorumlarsanız sevinirim

 6. Lal dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babamın ve ölmüş abimin naaşlarını böyle normal bir bezle sarıp sarmalayıp arabamın bagajına koyup İzmir’e doğru yolla çıkıyordum. Sonra öyle yaptığım için vicdan azabı yaşıyordum. Bir yerde duruyordum bagajı açıyordum kokmaya başlamışlardı kendimi çok kötü hissediyordum.

 7. pınar şahin dedi ki:

  merhaba bu ay babannemi kaybettim ama kendisini çok severdim rüyamda ben ağlıyorum tedirginşm yanıma geliyo ama çok güzel bi danesi fistanı var üstünde beni öpüyo sakileştiriyo onun sayesinde rüyamda ferahlıyorum ama gül kokuyo buram buram gül kokuyo ve uyandığımda yemin edebilirim ki sanki elim odam gül kokuyordu .

  1. Tülay kara dedi ki:

   Rüyamda kardeşim katmer yağlı ekmek yapıyordu yemeden uyandim

 8. Gamze dedi ki:

  Rüyamda denizden bir ceset çıkarıldığını gördüm. Yanımda bir erkek var kim olduğunu hatırlamıyorum. O erkek bana “burası çok kötü koktu duramıyorum bu kokuda sen nasıl durabiliyorsun” dedi. Ama ben koku almıyordum. Sonra bir anda derin bir nefes aldım burnumdan ve rüyamda cesedin kokusunu hissettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntılaırn zorlukların aşılmasına yorumlanır.

  2. Tülay kara dedi ki:

   Rüyamda ölünün etleri parça parça gömülüyordu pis koku vardı gömüleni ve görmeni hatırlamıyorum

 9. Hakan dedi ki:

  Rüyamda mermer tabut içinden çürümüş ve kemikleri olmayan et yığını şeklinde ceset ceset daha sonra kıyma makinesinden geçiriliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntü dertten kurtulmaya yorumlanır.

 10. Yezit dedi ki:

  Abi rüyamda benle babam bi yere gidicektik. Giderken mezarların üstünden atladık. Sonra bi geri geldik yine atlamak zorunda kaldık ama babam atlatıktan sonra mezara bi şey oldu. Ben onarmaya çalışıyodum o sırada amcam geldi ve mezarın içindeki cesedi çıkardık. İçinden cıkan ceset ölü değildi ve küçük bir kız çocucuğuydu. Ama öyle bi pis kokuyodu ki çocuk fena kokuyodu yani. Gözleri açık ve bana bakıyodu. Bu ne demektir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden gelecek davete veya iş imkanına yorumlanır.

 11. Derya kayır dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemin ellerinden tutup kaldırmak istiyorum ama uyuyor uyandırmaya kıyamıyorum sonra elleri pis kokuyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden manevi destek görmeye yorumlanır.

   1. Derya dedi ki:

    Çok teşekkür ederim ellerinden tutmak ne anlama geliyor ölmüş annemin

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ummadığınız birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 12. Tevfik dedi ki:

  Rüyamda ölmüş tanımadığım bir kız çocuğu gördüm çok kötü kokuyordu yanımda bulunan eşim ve ablam kusmaya başladı sonra bende kustum. Sonra bana dedilerki bu kız çocuğunun cenaze namazını sen kıldıracaksın dediler kıldırdım bu neye işarettir.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek iyiliğe yorumlanır.

 13. Gizem dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım kişinin birini öldürdüğünü öğrendim ve ceset kokusu aldım midem bulandı, çok üzüldüm etkilendim

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen birinin af dilemesine yorumlanır.

 14. Gülseren dedi ki:

  Annem 20 yıl önce öldü ve ben rüyamda annemin öldüğü nü öğrendim gittim oraya korkarak annem ölmüş yıkıyolardı fakat annemin bütün vücudunu parça halinde kolları bacakları ayrı bakınca parçalara cok insan cesedi var yıkıyolardı parça parça ama kokuyordu çok kötü ben ağladım annem diye yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen ve dedikodu yapan kişilerin pişman olmasına yorumlanır.

 15. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda bir okul bahçesinde kalabalık vardı o kalabalık dağılırken en arkada arabanın içinde bir adam var ölmüş yaşlıydı, arabanın içindekiler ölünün koktuğunu ve onları bu kokudan kurtarmamız için yalvarıyorlardı, ölü adam o kadar kötü kokuyordu ki ölümü hissettim. Kabustan uyanır gibi uyandım ve kendime gelemiyorum, yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında yeni fırsatların elinize geçmesine, iyii dostlar edinmeye yorumlanır.

 16. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda yabancı ve müslüman olmayan askerler gördüm hepsi tabuttaydı ve çatışmada ölmüştü hepsi.Arabanın arkasındalardı ve dayanılmayacak gibi değil ama normal bir şekilde kokuyordu yani bir tane de bebek vardı ölü.Yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında yeni bir iş ortamına girmeye yorumlanır.

 17. Selin dedi ki:

  Rüyada yenı ölmüş ablamı odada tekrardan ölmüş vazıyette görüyorum ama daha gömülmemiş ve kokuyo ole kokuyoki gommeye cesaret edemıyorlar en son büyük Ablam cesaret edıp onu gommeye götürüyo abım ben bor odadayız dıyoruz anca gamze Ablam buna cesaret eder sonraablamı gomulen yerınde zıyaretıne gıdıyoruz elimize AÜ alaraktn

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede birinden çok yardım görmeye yorumlanır.

 18. Aydın dedi ki:

  Rüyamda ölmüş abimi arıyordum bir rampanın başındaki mezara gittim o değildi sonra bi hastanede motgta buldum yüzü biraz dağılmıştı ve kokuyordu bn gömmeye götürmek için aldım abimi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzunz amnadır özlediğiniz birinden haber almaya yorumlanır.

 19. Umit dedi ki:

  Rüyada babamın mezarını ziyarete gittik ve yanındaki mezarın üstüne basarak geçtim çamur bataktı sonra diğer taraftaki mezar çökmeye başladı ve kötü bir koku yayıldı ve bişiler patlıyordu mezarda ölünün organları çürüyordu karnı patlıyordu koku baya çoğaldı sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan dedikoduya yorumlanır.

 20. Veli dedi ki:

  Çürümüş ve kopan vede çok kötü kokan ölü görmek

 21. Veli dedi ki:

  Rüyada bir kadın öldüğünü ve cesetin e el atigimda ölünün çuruğunü nere ye el atiysam elimde kaldığını en son elimi omuzuna atim eliyle beraber elimde kaldi ve ölu çok kötü kokuyordu koku dayanılmaz durumdaydı saygilarimla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından iyilik görmeye, kötü kişilerden uzak durmaya yorumlanır.

 22. xxxx dedi ki:

  rüyamda bir akrabamın mezarını annemle birlikte görürürüz ve annem bana ona 50 tl verirmiisn mezarının üstüne koy der bende mezarına dua okuyarak yaklaşırım fakat ölü olan akrabam mezarının üstünde sanki böyle toprak onu çekmiş gibi belirdi sonra sadece kefenle kaldı ve omuzuna doğru döndü bende bunu gördüm ve annen bana o büyük tuvaletini yapıcak hadi gidelim dedi ve yolda anneme sordum anne hareket etti gördün değil mi annemde evet ve mezarı çok kokuyor hoca sürekli anne ve babasına diyor çocuğun tasını geitirinde onu yıkıyayım ve mezarı güzel koksun ama yapmıyolar bu rüyamın anlamını çok merak ediyorum yorumlarsanız sevinirüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 23. Aaaaa dedi ki:

  Ruyamda kadinlarin toplandığı bi yerdeydik bir kadin gelmiyordu israrla gelmesini istiyorduk sonrasinda kadin gelecekti bizim kaldigimiz yer yoldan biraz yuksekti kadinla sakalasiyordum bir dondum asagida mezarlık var sonrasinda tekrar kadinlara döndüm ve iceri girecektik tam iceri girerken kuzenimi belirdi ordan telasliydi ben ne yapacam diye soruyordu bende nedenini sordum oda bizim pansiyonumuz var ve kefen kokuyor dedi baya korktum ve etkisinde kaldim yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakınlarınızın sizinle dertlerini paylaşacaklarına, sıkıntılı günleri atlatmaya yorumlanır.

 24. İsmail dedi ki:

  Rüyamda poşette balıklar vardı ve büyük balık vardı onu yakalamayamadan kaçtı ama küçükleri yakakadım . Rüyada ölü birini tabuta tam koyacaktık pis kokusundan ordan kaçtık lavaboyatükürüm yüzümüzü yıkadım koronaya yakalanıız korkusuyla rüyam için yorumunuzda şimdiden tşkler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin artmasına, güzel haberler almaya yorumlanır.

 25. Cansu dedi ki:

  Rüyamda bir yerde ve birileriyle hiçbirini hatırlamıyorum ama çukur kazıyoruz sürekli sanırsam hazinenin yerini öğrenmişiz bulmaya çalışıyoruz. Kazdığımız çukur o kadar büyüyor ki 5 mt çap genişliğinde 3 mt yükseklikte bir çukur oluşuyor. Daha sonra kazmaya devam ederken 2 adet beyaz kefene sarılı cesetler çıkıyor hemen yaklaştık yaklaştık diyorlar. Sonra cesetleri yerlerinden kıpırdatmaya çalışıyorlar yapmayın bırakın kıpırdatmayın diyorum ama ne fayda 1 tanesini açıyorlar beyaz saçlı örgülü kadın cesedi ve oda babaannemmiş sonradan anladım. O cesedi açtıklarında öyle bir kötü koku sardı ki hala hatırımda çok kötüydü. Daha fazla o kokuya dayanmadan oradan çıktım. Sonra kendimi annemlerde buluyorum namazımı kılıcakmışım ama ilk önce kurandan birkaç ayet okuyorum ama isimlerini hatırlamıyorum. Bir kaç farklı insanlarda var ama hatırlamıyorum kim olduklarını. Namaz kılarken buluyorum kendimi beyaz ışık altında yatsı namazının 2 rekat sünnetini kıldım 3.rekatın rükua gidip secdeye gittim secdeden kalkarken Allahü Ekber deyip tekrar secdeye gidecekken uyandım birden çok gerçekçiydi herşey.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hastalıktan kurtulmaya, bazı sıkıntıların yakında bitmesine yorumlanır.

 26. Yazgül dedi ki:

  Rüyamda köy evinde ölen eniştemin tertemiz ütülü ceket ve gömleğini duvarda asılı gördüm. Eniştem eşine elbiselerini yıka ve birilerine ver diyordu. Ben de hayır olsun diye kendim yıkamak için yaklaşıyorum. Fakat temiz olduğu halde çoook kötü kokuyordu. Acaba ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailesdnen hayırlı haberler gelmesine, hanede hasta biri varsa iyileşmesine yorumlanır.

 27. Emine kal dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yeni vefat eden dedemi kefenlenmiş halde gördüm ve beklediği için kötü kokmuştu ve bazı uzuvları kopmuştu. Tüm her yeri kefenli olduğu için görmedim falan koptuğu söylendi ve kötü koktu. Anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize misafir gelmesine yorumlanır.

 28. Erkan dedi ki:

  Rüyamda bir yabancının tabutunu taşıyorken birden çok kötü bir koku geldi burnuma bian uyandım gibi yatakta kusacaktım sonra gitti ve tekrar uyudum ne olabilir acaba teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yalan yanlışın ortaya çıkmasına yorumlanır.

 29. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda mezarlıkta görevli olan arkadaşımı diğer arkadaşlarla ziyarete gidiyoruz bütün ölüleri toprağının yanı başına çıkarmış bazılarını kefenli bazılarını kefeni düşmüş olarak gördüm düşmüş olanların bazısının kalbinde kesik ama hepsi dikilmiş bazısının karnında bazısı incecik kemikleri çıkmış ama çoğunluğu daha yeni ölmüş gibi ve arkadaşım bana dokunmak istiyor ellerininyüzüme sürüyor bende kızıyorum ellerin ölü kokuyor Çek diye öyle uyanıyorum daha yeni doğum yaptım bir ay oldu ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir derdi kederi olan biri varsa size derdini açmasına yorumlanır.

   1. Songul dogan dedi ki:

    Ruyamda hic tanimadigim yaşlı bir kadin cesedi goruyorum onu sicak bi su havuzuna koymuslar yanindan gecerken ölü kokusu geliyo burnuma irkiliyorum daha sonra ayni cesedi tabutta goruyorum annemin tanidigiymis cok üzülüyor annem ve ölüm korkusu yaşıyor annem ruyamda. Uyandığımda o kokuyu hala hissedebiliyordum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun süredir görmediğiniz kişilerden haber almak ve sağlık sıhhate yorumlanır.

 30. Yasmin dedi ki:

  Ruyamda hoslandigim erkekle kolkola geziyoruz sariliyoruz sonra obir yatakta yatiyor yuzunde beyaz bir leke var vitiligo hastaligi gibi . Bu erkegin suan ölu olan babaannesi ruyada diri ve bana torununun yuzundeki beyazligin artmasindan korktugunu soyluyor. Sonra bana sariliyor . Hic tanimadigim o kadinin birden ten kokusunu aliyorum. Guzel bir koku ama o kadin suan hayatta degil

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden hayırlı haberler almak ve görüşmeye, sağlık sıhhate yorumlanır.

 31. Deniz dedi ki:

  Selam bundan 4 ay once 18 yasindaki oglumu ve iki erkek kuzenini trafik kazasinda kaybettim. Ve oglumu surekli ruyamda goruyorum ve bugun yine ruyamda gordum tum mezarliklari acmislar kuzenlerinden birinin yuzu param parca tabutta yatiyo digeride oyle ama benim oglum cikti mezardan yuruyodu bir tuhaf koku vardi etrafta bende ogluma oglum cok kotu koyuyorsun dedim Anne o kokan ben degilim kokla dedi misler gibi kokouyorum uzerinde yesil asartmani vardi onu cok severdi hep gulumsuyordu bana Anne lutfen uzulme agla olurmu ben burada cok rahatim dedi ve geri tabutuna yatti mezarinin ustunu orttuler tabutla ve ben surekli buna benzer ruyalar goruyorum ve bana ben ölmedim Anne yasiyorum diyor. Ilginiz icin simdiden tsk ederim

 32. fatma dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım birinn mezarını açmam gerektiği söylendi. Nakil edilecekmş. Önlemi almadan aceleci davranıp biraz kazınca cesetin kafa ve el kısımları yüzeye çıktı. Sonra panik oldum. H.sonu diye nakil araçları tel. Cvp vermedi. Abim, dayım geldi. Ölü 1 sene önce ölmüş bir erkekmiş. Eski evimizn önünde öyle yatıyor ve ortalığı kötü kokusu sarıyor. Sonra kayındalidemi arayıp yardm istiyorm. O da önce bi eşiyle konuşup tamam üzülme geliyorm yardıma zaten ellerim pembe pembe olmş demekki et keseceğim varmş diyor. Bi rahatlama geliyor üstüme tek sorun cesedi kesmek zorunda kalmak istemediğim… bunun dışında büyük ölçüde kayındalidemn varlığına şükrediyordm rüyamda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hakkınızda dedikodu yapan veya sizi dolduruşa getiren kişiler varsa uzaklaşmaya yorumlanır.

 33. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda babaannem tenim kokuyor dedi .ama ben anlamıyordum yanında kokuyu iyi yada kötü koktuğunu söylemedi sadece kokuyor dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hakkınızda dedikodu duymaya yorumlanır.

 34. kerim dedi ki:

  diğer bir rüyamda ise okulumda 3 4 arkadaşımla çok büyük bir zombi sürüsüyle savaşıyorduk. kafalarına tava ile vurarak öldürüyorduk. zombilerin ısırdıkları kişiler zombi oluyordu iğne hemen vurulmazsa. beni de zombi ısırıyordu iğne hemen vuruluyordu zombi olmuyordum. en sonunda yatan bi kız ile öpüşüp elleşmeye fln başlıyorduk sonra rüya bitiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınız ile aranızda kırgınlıklar varsa biter ve sosyal çevreniz artabilir.

  2. Nigar dedi ki:

   Merhaba ruyamda tanımadığım yasli bir bayan ölü vardi bizim eve getirmiş babam tanıdık biriymiş. Sonra ölüyü kardeşimle benim odamiza getirdiler çok kotu kokuyordu cesedi kardesimin yatağına koydular o odadan nasil çıkacağımızı bilemedik daha sonra ev dolu oldugu icin ben kendi yatagimda yattim ceset yanibasimda yatiyordu cok korktum sabah uyandığımda uykumda ceset kokmuyordu .Evden götürdüler öluyü .şimdiden cevabiniz icin tesekkur ederim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hakkınızda konuşan ve üzen her kim varsa pişman olmasına ve af dilemesine yorumlanır.

 35. kerim dedi ki:

  rüyamda kötülük yapan birini küçük kız kardeşimle beraber denizin kıyısında boğarak öldürüyorduk . sonra bunu yüzerek okyanusa götürmeye çalıştık insanlar vardı olmadı. sonra kumun altına gömdük bulunur diye yakıp parçalayıp gömecek yer aradık. en sonunda sürekli gittiğim dershanenin bir boşluğuna gömdük. ders işlerken kokular geldi. sonra gömdüğümüz yere bakınca kurtlar sinekler oraya toplanmış adama ulaşmaya çalışıyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile huzurunuzu kaçırmak isteyen kim varsa emeline ulaşamaz.

  2. Emine kal dedi ki:

   Merhaba. Rüyamda yeni vefat eden dedemi kefenlenmiş halde gördüm ve beklediği için kötü kokmuştu ve bazı uzuvları kopmuştu. Tüm her yeri kefenli olduğu için görmedim falan koptuğu söylendi ve kötü koktu. Anlamı nedir acaba

 36. kerim dedi ki:

  rüyamda kötülük yapan birini küçük kız kardeşimle beraber denizin kıyısında öldürüyorduk . sonra bunu yüzerek okyanusa götürmeye çalıştık insanlar vardı olmadı. sonra kumun altına gömdük bulunur diye yakıp parçalayıp gömecek yer aradık. en sonunda sürekli gittiğim dershanenin bir boşluğuna gömdük. ders işlerken kokular geldi. sonra gömdüğümüz yere bakınca kurtlar sinekler oraya toplanmış adama ulaşmaya çalışıyorlardı.

 37. Duygu dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir bayan ölmüş ve ölen kişinin eşiyle kız arkadaşı gömmüşler daha sonra mezarı açıyoruz gömenler ortaya çıkmış açılırken ceset canlanır kendi kalkıyor her tarafı beyaz pansuman beziyle sarılı ama Bi koku yayılıyor ölen kadın ayağı kalkıyor eşinin arkadaşı saçlarını okşayıp sen ölemezsin çok güzelsin diyordu toka verdim saçlarını toplasın diye kızımın tokasını

  1. admin dedi ki:

   Yeni insanlar ile tanışmak ve mutlu olacağınız bir haber almaya yorumlanır.

  2. Safiye dedi ki:

   Bn şube muduruyum şefimle beraber yolda yürürken bı cenaze yeri oluyor şefimi içeri alıyorlar cenazeyi görsün diye ama beni kokuyor diye almadılar ..sonra cenaze açılınca dışarıya kadar geldi kokusu ve midem bulandı…

   1. admin dedi ki:

    Sağlık sıhhate ve sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 38. Ömer dedi ki:

  Rüyamda babam ile birlikte balkonda otururken birden askerler geliyor aşşa baktığımızda askerler bi bölgede arama yapıyor ardından bir kamyonetin arkasında erkek cesedi buluyorlar cesedin üstünü açtıklarında burnuma çok kötü bir koku geliyor ardından aşağıya tekrar baktığımda askerlerin hepsi kendine tek tek siyah şemsiyeler açıyorlar uyandığımda biraz korktum ancak aklıma çok takıldı Size zahmet benim rüyamı da yorumlarmısınız

 39. Ömer dedi ki:

  Rüyamda babam ile birlikte balkondaydık ve birden askerler geldi aşşaya baktığımızda askerler bir bölgede arama yapıyorlardı ve o esnada bir kamyonetin arkasında bir erkek cesedi buluyorlar cesedi açtıklarında burnuma çok kötü bir koku geldi aşşaya tekrar baktığımda askerlerin hepsi tek tek siyah renkli şemsiyeleri açmaya başladılar admin senden ricam Allah rızası için ne anlama geliyor yorumlarımısın

 40. buse dedi ki:

  rüyamda onumden cenaze arabası geciyordu ölü yanmış pis kokuyordu bende okadar gunahlarım var allahım affet diyordum

 41. Gonca dedi ki:

  Merabalar ben rüyamda hapishane odalarında yatakların altında parkelerin içinde boşluk topraklık varmış orda daha önceki nezarete atilanlarin ölü ve kan kurumuş kokularını aldım ve gördüm ve korkdum kendim nezarete girmedim sadece temizlik yapıyorum oralarda

  1. admin dedi ki:

   Gelen bazı dedikodulara üzülebilirsiniz.

 42. Www dedi ki:

  Rüyamda iki ölü çıplak masanin üstünde duruyordu kardeşim onu yıkamami söylüyordu bense istemiyordum bir az kecdikden sonra evde bütün kıyafetler dokulu yıkanmaya çıkarılmış haldeydi meyitlerden kötü koku gelmeye başlıyordu .

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden şansın açılması, umudunuzu kaybettiğiniz anda müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 43. Nazik dedi ki:

  Rüyamda geçen sene vefat annemi gördüm yanına yatıp sarıldım ölüm anında çok güzel birini gördüğünü söyledi annemin kokusunu aldım rüyamda

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler yamaya ve ailenize yardım etmeye yorumlanır.

 44. Muhamer dedi ki:

  Bir cenaze tasiyorduk ama sadece iki kişi, tabutta olan kişi cami muezini idi, arkadaşım önden ben ise arkadan tutuyordum, sonra birden çok kötü kokmaya basladi ama arkadaşım bunu hissetmiyordu sadece ben hissediyordum . Sonra arkadaşıma ” bu iyi bir insan miydi” diye sordum o da evet dedi. Ben kendime sordum madem iyi insan ozaman niye böyle kokuyor diye.

  1. admin dedi ki:

   Has tabir yakınınız varsa iyileşmesine, yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

  2. admin dedi ki:

   Hasta bir yakınınız varsa iyileşmesine, yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

 45. Zehra dedi ki:

  Rüyamda ablamla beraber iki tane ölü alıp eve getiriyorduk tıpkı evcil hayvan sahipleniyormus gibi. Annem ablam ben üçümüz bakacaktık . Önce kedi sahipleniyoruz diye almıştık hatta sepetlerinin içine satıcı adam su döktü ama sonradan o kediler ölülere dönüştü bizde eve getirdik biri kadın biri erkekti kadın olanı çok kötü kokuyordu . Tanimadigim bir evin kapısında bekliyoduk annemin kapıyı açmasını annemde geliyorum bekleyin diyip bizi bekletiyordu.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kapanan kapıların yeniden açılmasına ve kısmetli olmaya, zoru başarmaya yorumlanır.

 46. Sermin dedi ki:

  Ruyamda olmus dedemi gordum ben ve kardesim kucukmusuz koydeyiz gelip yanimiza yatiyo kolunu bize uzatiyo yatakta sariliyo yani ama cok agir bi koku duyyoruz ve dedem yataktan kalkiyo daha sonra dedemin altini islattigini ve onun icin pis koktugunu anliyoruz annemi cagiriyoruz gelsinde dedemimi yikasin diye bu arada dedem olmeden once de uzun zamandir hastaydi ve altini islatiyodu.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile görüşebilir, akrabalarınızdan haber alabilirsiniz.

 47. Talat dedi ki:

  Alpaslan Türkeş’in tabutunu nakil için mezardan çıkarmışlar. Tabutun ucundan azıcık kestik, içine bakmaya çalıştım göremedim ama ölü kokusunu çok net duydum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlar kalbinizi kırabilir.

 48. Bilge Tekin dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda otobüs ile yolculuğa yeni kalkıyorduk ki, o sırada inanılmaz dehşet bir koku duydum. Trafik sıkışık, otobüs ilerleyemiyor, derken kokuya dayanamayıp kendimi otobüsten zor attım. Yerlerde insan ölüleri var. Belli bir süre yürüdüm cesetlere baka baka geçtim. İnsanların konuştuklarını dinliyorum bir yandan, ölen insanlar trafik kazasından ölmüşler meğerse. Herkes konuşarak geçiyor ama ben de dahil kimse durup ilgilenmiyordu yerde yatan ölülerle. Yolculuğa başladığımızda gündüzdü, otobüsten indiğimde gece oluverdi bir anda. Bir süre yürüdüm kokudan kurtulabilmek için. İlerde aynı otobüsü durdurup tekrar bindim, yolculuğa devam ettik. O kokuyu unutabileceğimi hiç sanmıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi çok özleyen birini çeşitli sebepler ile ziyaret etmek, bu kişi ile bir araya gelmek anlamına gelir.

 49. Elif dedi ki:

  Rüyamda annem zindan gibi bir yerde ama arka odacıklarda ölenler varmış ve koku geliyor. Annemi ziyarete gidiyordum ve o sırada ab annem seni buralarda mı bulacaktım diye acı acı ağıtlar yakıyordum. Çok endişeli korkuyla uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Akrabalarınız ile aranızdaki problemler uzaktan da olsa sizi etkileyebilir, gelen bazı haberlere canınız sıkılabilir.

 50. Dondu kaya dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan annemin öldüğünü fakat biz onu bir gün bekletip gömmediğimiz için dirildiğini gördüm. Kalktı, bizim yanımıza oturdu. Evde ablamlar kalabalık ve bizimle sohbet etmeye başladı. Ağzında ufak bir bant vardı. Neşeli ve güzel konuşuyordu. Sonra vücudunu tutamamaya başladı. Biz birden panikledik, çürümeye başlamıştı. Sonra kendimi bahçeye attım, kusmaya başladım. Oradaki çeşmede ağzımı yıkadım, orada genç delikanlı çocuklar vardı. Onlara rica edip annemi gömelim dedim. Onlar da bir ev gösterdiler ilahin gibi müzik çalıyordu. Biz bununla gömüyoruz gibisinden bir şeyler söyledi. Ben o esnada uyandım ama annemden hiç korkmadık.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde dargın olduğunuz kişiler varsa yakında haber gelebilir, yapılan bir haksızlığı affetmek zor olabilir.

DMCA.com Protection Status