Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, yeni arkadaşlarınızın sizi şüpheli bir işe sokmaya çalışacağı konusunda bir uyarı görevi görür. Mantığın sesini duymazdan gelir ve yalvarışlara boyun eğerseniz, sadece kendi paranızı kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda kolluk kuvvetlerinin dikkatini çekme riskini de alırsınız. Ayrıca bir rüyada palyaço görmek, bir noktada ahlak kurallarını unutmaya karar vereceğiniz ve sizi karalayabilecek bir aşk ilişkisine gireceğiniz anlamına gelebilir; ve çok yakında günaha karşı koyamadığınız için pişman olacaksınız.

Rüyada palyaço olmak, sizinle aynı sosyal seviyeye sahip bazı yakın kişilerin hesabınızda kendilerini göstermeye çalışacaklarına hazır olun. Sizinle alenen alay etmeye veya küçük düşürmeye karar verecekler, ancak kısıtlama ve zekâ gösterirseniz, saldırıyı başarıyla püskürteceksiniz.

Rüyada korkunç ve kötü bir palyaço görmek, arkadaşınız olarak gördüğünüz insanlardan birinin aslında korkak ve ikiyüzlü bir kişi olduğunun kanıtıdır. Yakında oldukça düşük bir davranış sergileyecek ve bu olay, güveniniz temelden suistimal edildiği için size bir hayal kırıklığı hissi verecektir.

Rüyada üzgün bir palyaço görmek, tam tersine, akrabalarınıza güvenmediğinizi ve onlardan asla yardım istemediğinizi belirtir ki bu bazen çok gereklidir. Böyle bir güvensizlik sevdiklerinizi rahatsız eder, çünkü onlar sizin için sadece en iyisini isterler.

Rüyada palyaço sizi güldürür ve dalga geçerse, hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli parayı kazanmanın yollarını bulacağınızın habercisidir. Bu iş zor ve yorucu olacak, ancak sonuç olarak sadece doğru miktarda para almakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekte ihtiyaç duyacağınız deneyim de kazanacaksınız.

Rüyada palyaço kıyafeti denerseniz, bu tanımadığınız insanlara aşırı güveniniz ve çevrenizdeki insanların sadece olumlu özelliklerini fark etme isteğiniz hakkında bir uyarıdır. Hakaret edenler, naifliğinizi ve açıklığınızı kullanarak, dürüstçe kazandığınız paranızı çarçur etmek için sizi yanıltmaya çalışacaklardır. Bu rüya aynı zamanda ahlaksız kadınlardan sakınmanız gerektiği konusunda uyarır. Aksi takdirde onlarla olan kötü ilişkiler itibarınızı etkileyecektir.

Rüyada palyaço olmak ve büyük bir insan kalabalığını eğlendirmek, hayatta talihsizlik ve kötü şans vaat eden kötü bir alâmettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status