Rüyada Parmak İzi Görmek

Rüyada parmak izi görmek, yakında hayatta iyileşeceğinizi haber verir. İşinizi daha iyisi için değiştirmek veya başka bir şehre taşınmak için tüm şansınız var. Böyle bir rüya geçmişin sonunu sembolize eder; bu nedenle verilerinizi, yakın gelecekte yeni bir isme, statüye ve hayata sahip olacağınızı umarak hafızadan silersiniz.

Rüyada parmak izi silmek, kendi hayatınız için endişe duyduğunuza, kendinizin farkına varamadığınıza, sürekli bir şeylere bunaldığınıza ve güvensiz olduğunuza işaret eder. Hayatınızı değiştirme ve kendinize daha fazla güvenme yöntemlerini yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.

Rüyada polis tarafından parmak izi alınırsa, böyle bir rüya size daha dikkatli olmanızı söyler. Önümüzdeki gelecekte bazı zorluklar olması muhtemeldir ve yakın insanlar Ceza Kanunu’nun maddesi kapsamına girebilir.

Rüyada parmak izi aldıktan sonra boya elinizde kalıyorsa, bir işlem yaparsanız çok utangaçsınız demektir. Bu utanç hayatın boyunca peşini bırakmaz.

Rüyada parmak izi vermek, yasalar tarafından cezalandırılabileceğiniz için bilinçaltınızda eylemleriniz için büyük bir korkunuz olduğu anlamına gelir. Belki de bu eylem henüz gerçekleştirilmedi, sadece planlandı. Bu fikirden vazgeçmek ve risk almamak daha iyidir, çünkü risk haklı olmayabilir.

Rüyada parmak izi basmak, dikkatli olmanız gerektiğine, birinin sizi hayal kırıklığına uğratmaya çalışıyor olması muhtemeldir. En önemlisi, böyle bir rüyadan sonra özellikle yasal otoritelere karşı son derece dikkatli olmalısınız. Dışarıdan baskı hissetmeniz de muhtemeldir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status