Rüyada Pastırma Görmek

Rüyada pastırma gördüyseniz, gerçekte planlarınızı alt üst edecek bir dizi küçük sıkıntı yaşayacaksınız. Rüyada tek başına pastırma yemek, üzüntü ve maddi kayıplara işarettir. Rüyada lezzetli bir pastırma yemek iş dünyasında başarıyı ve hoş bir tanışmayı öngörür.

Rüyada pastırma satın almak, yakınlarınızla ilgili hoş olmayan olaylardan geçmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada pastırma pişirmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyada kokmuş pastırma görmek ise, memnuniyetsizlik ve kasvetli düşünceler duygusudur.

Rüyada pastırma pişirirseniz, özellikle tuzlu olduğunu görürseniz veya duman kokusu alırsanız, bu kötüye işarettir. Rüyada pastırma pişirirseniz ve etrafınızdaki her şey kirliyse, bu kötüye işarettir. Her şey temizse, bu iyiye işarettir.

Rüyada domuz pastırması iyi bir alâmettir. Yemek misafirperverliği ve refahı sembolize eder. Rüyada arkadaşlarınızla pastırma yemek, arkadaşlığınızın teste tabi tutulacağı ve daha da güçlü olacağı anlamına gelir. Rüyada pastırma kokusundan tiksinmek, bu gerçek hayatta bir çatışmanın işaretidir. Rüyada pastırma yemek istememek, sıkıntı ve hayal kırıklığı belirtisidir.

Rüyada pastırma dilimlerseniz, bu bir aşk ilişkisinin işaretidir. Rüyada birine pastırma verirseniz, bu ciddi bir cinsel ilişkinin işaretidir. Rüyada pastırma görmek, sağlık, zenginlik ve büyük bir aile servetinin bir işaretidir. Rüyada pastırma yemek – üzüntü, satın alma – hastalık nedeniyle zorluk, bir arkadaşın olası ölümü veya absürt çatışma nedeniyle onunla ilişkilerin tamamen kopması.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status