Rüyada Patlamadan Kaçmak

Rüyada patlamadan kaçtığını görmek, umutsuz, çıkmaz bir duruma düşebilirsiniz. Özellikle genç bayan özellikle dikkatli olmalıdır – kendi güveninin kurbanı olabilir.

Bir rüyada duyulan bir patlamanın sesi, aile üyeniz için açık bir tehlike, bir tehdit öngörüyor. Rüyada patlamadan kaçmaya çalışmak, yakınlarınızın dertleri sizi etkilemeyecektir. Aksi takdirde şartlar ciddi bir hal alabilir ve itibarınıza zarar verebilir.

Rüyada patlama yaralanmanıza veya sakatlanmanıza neden olduysa, gerçekte başarısızlıklarınızın yeni kötüleyiciler tarafından fark edileceğini önceden bildirir. Sadece kendi başarısızlıklarınız yüzünden değil, dedikodular ve kötü niyetli kişiler yüzünden de çok endişeleneceksiniz. İhanet, patlamanın sonuçlarını gördüğünüz bir rüya ile sembolize edilir: yıkım ve harabeler.

Rüyada bir patlama sonucu sizin veya bir başkasının yüzünün yaralandığını görmek, hile ve aşırı konuşkanlıkla suçlanacağınıza işarettir.

Rüyada bomba patlamasından kaçmak, başarısızlığa işaret eder ve sorumsuz davranışınızı gösterir. Rüyada patlama sesi duymak ve kaçmak, değersiz insanlarla teması işaret eder. Sizden yararlanmak için sağ tarafınıza geçmeye çalışacaklar.

Patlamalarla ilgili rüya – kötü bir rüya. Yaşadığınız sıkıntıların ve kayıpların sebebinin tanıdığınız biri olacağına işarettir.

Rüyada patlamadan sonra için için yanan kalıntıları gözlemlemek, finansal çöküşe ve insanlarla ilişkilerin bozulmasına işaret eder.

Rüyada büyük bir patlamadan kaçmak, bu rüya partnerinizden ayrılacağınıza veya ona kötü bir şey olacağına işarettir.

Rüyada patlamadan sonra bir şeyin parçaları ve duman görürseniz, işte başarısızlıklarınız olacaktır.

Rüyada patlamadan kaçıp kurtulmak, şansın felaketten kaçınmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir.

Rüyada bomba görmek ve patlamadan kaçmak, yakında çok önemli bir olay yaşayacaksınız.

Bakınız: Rüyada Bomba Patlaması

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status