Rüyada Pencere Görmek

Pencere, rüzgârın odanızın ciğerlerini doldurmasına ve sizin için tüm olumsuzlukları atmasına olanak tanıyan, fırsatların küçük “kapısı” dır. Ancak pencerenizden taze ve rahatlatıcı bir hava girmenize gerek yoktur.

Rüyada pencereyi görmek, göremediğiniz veya anlayamadığınız fırsatları gösterir. Hayatınızda karşılaştığınız tüm bu sorunlar nedeniyle, gözlerinizin önündeki fırsatlar penceresini görmediniz. Şu anda gördüğünüz kapalı kapılardan oluşan bir oda. Hatırlamadığınız şey, İlahi Ruh tüm kapıları kapattığında bir pencere açtığıdır!

Rüyada pencere görmek aynı zamanda özgür kalma isteğinizi de gösterir. Evinizde veya yaşadığınız hayatta kapana kısılmış hissediyorsunuz. Örneğin, ev hanımıysanız, monoton hayatınızdan bıkmış ve bıkmışsınızdır. Başkalarının uğruna ölebileceği birçok yeteneğe sahip olduğunuzu biliyorsunuz, ancak onları kullanamıyorsunuz. Çünkü sizi motive edecek kesinlikle kimse yok. Rüyanızda bir pencere görürseniz, kendinizi sonsuza dek dönüştürme zamanınız gelmiştir.

Sembolizm:

Rüyada pencere fırsatları, yeni başlangıçları, korumayı, görüşleri veya fikirleri ve algıları temsil eder.

Rüyada pencerenin dışına dikizlemek, kendi algılarınız veya varsayımlarınızla çevrili olduğunuz anlamına gelir. İnsanları çok hızlı yargılıyorsun. Rüyada pencerenin dışında bir şey gördüğünüzde, dışarıda tam olarak ne olduğunu bilmeden kendi kararlarınızı vermeye başlarsınız. Benzer şekilde, rüyada pencereden dışarıyı dikizlemek sizin çok yargılayıcı bir insan olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada pencereden dışarı atlamak aşırı güven demektir. Yaptığınız şeyin işe yaramayacağını biliyorsunuz, ancak tüm çabalarınızı aynı şekilde harcıyorsunuz.

En Yaygın Pencere Rüyaları:

Rüyada Pencerenin Dışında Çığlık Atmak

Böyle bir rüya görürseniz, umutsuzca bir iş değişikliğine ihtiyacınız var.

Rüyada Pencereyi Kapatmak

Ünlü ve zengin olma yeteneklerine sahip olduğunuzu biliyorsunuz, ancak böyle bir rüya görürseniz, kendinizi küçümsüyorsunuz.

Rüyada Kapalı Pencere Görmek

Böyle bir rüya, hayatınızda umut kaybı anlamına gelir. Rüya sahibi bir pencereden dışarı bakıyorsa, bu, tartıştığı biriyle uzlaşacağı anlamına gelir. Rüyada başka biri pencereden size bakıyorsa, kötü niyetli dedikodular konusunda uyarır.

Bakınız: Rüyada Pencereye Bayrak Asmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status