Rüyada Poliklinik Görmek

Rüyada poliklinikte olmak kötüye işarettir, çevrenizdeki insanlarla iletişim kurarken bazı hastalıklara yakalanabilirsiniz. Çok zayıfsınız ve hastalığa kolayca yakalanırsınız.

Elbette, birçok insan hastane hakkında bir rüyada gördü. Ayakta bir klinik hayal ediyorsanız, öncelikle sağlığınızın stabil olduğundan emin olmanız gerekir.

Rüyada poliklinik görmek, belki de gizli bir hastalığınız olduğuna veya gerçek hayatta sorun ve sıkıntılarla boğuştuğunuza işarettir.

Rüyada arkadaşınla polikliniğe gittiğini görmek, yakında birisinin senden yardım isteyeceğine delalettir. Yalnız giderseniz kısa sürede yardım isteyeceksiniz.

Bir rüyada sadece sağlığı geliştirici faaliyetler ve temizlik prosedürleri görüyorsanız, bu rüya uğurlu bir işaret taşır. Büyük olasılıkla, bu rüya mali işlerde önemli bir gelişme ve ortaklardan daha iyi teklif alma olasılığı vaat ediyor.

Rüyada poliklinikte birinin öldüğünü görürseniz, bu rüya yardım ve himayesiz kalabileceğiniz anlamına gelir. Bir rüyada olan hastalığa dikkat etmeye değer, çünkü gerçekte aynı problemlere sahip olabilirsiniz.

Daha doğru bir tahmin için, bir tıbbi tesisin görünümünün ne olduğuna dikkat etmek gerekir. Özel bir klinik olsaydı, bu rüya planlarınızın başarıyla tamamlanmasını sembolize eder. Bir klinik harap olmuş ve harap olmuşsa, bu rüya yaklaşan sorunları öngörür.

Aslında çok hastaysanız ve rüyanızda hastalığınızı tedavi ettikleri ayakta tedavi kliniğinde olduğunuzu görürseniz, bu durumda bir rüya hastalığınızın daha fazla sonucunu etkileyebilir. Yani, bir rüyada büyük bir rahatlama hissederseniz, gerçekte hızlı iyileşmeye hazır olun. Bir hayalperest ciddi şekilde hastaysa, bu durumda ek muayene ve tedavi gereklidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status