Rüyada Pusu Kurmak

Rüyada bazı alçakların size pusu kurduğunu görmek, gerçekte gerçek bir tehlikeyle karşı karşıya kalabileceğinizi söyler. En can sıkıcı olanı, evinizin eşiğini geçene kadar beladan haberiniz bile olmayacak olmasıdır. Büyük olasılıkla, gerçek hayatta ölümcül bir hata yaptınız ve zamanında düzeltemediniz. Bu rüyayı cumartesi veya salı geceleri gördüyseniz, zorluklar sizinle değil sevdiklerinizle ilgili olacaktır. Ne yazık ki, sizin için hala oldukça tatsız bir durum.

Rüyada pusudan saldırıya uğradığınız bir kabus, düşmanlarınızın çok yakınlarda saklandığını ve sizi sırtınızdan bıçaklamak için bir fırsat beklediğini söylüyor.

Rüyada pusu kurduysanız, hızlı bir şekilde hedeften uzaklaştığınız için yalanlara ve dürüst olmayan eylemlere başvurma yeteneğinizi gösterir. Rüyada başkalarının size pusu kurması, gelecekte suç grubuna katılmanız durumunu dışlamaz.

Rüyada yabancılar pusuya düşerse, eylemlerinizin feci sonuçlara yol açabileceğini söyler, bu yüzden ilk hareketi yapmadan önce dikkatlice düşünün.

Yorumcular, pusu ile ilgili bir rüyayı çok ciddiye almaya çağırır, uyarıyı dikkate almazsanız, kötü zamanlar yaşayabilirsiniz. Size çok zarar veren kötülerden intikam almak için cesaretinizi toplarsanız, gelecekte sadık arkadaşlarınızı aldatarak kolayca aşağılık bir davranışta bulunacağınızı söyler.

Rüyada pusunun yanında durduğunuzu net bir şekilde anladıysanız ve kimseyi görmediyseniz, gerçekte kendi ihmal ve dikkatsizliğinizin ciddi bir kayba yol açacağına işarettir.

Rüyada pusuda bekleyen insanlar yerine hayvanlar gördüyseniz, akrabalarınızın size karşı kötü planlar yaptığını söyler. Rüyada pusudan güvenli bir şekilde kaçındıysanız, bu, gerçekleştirme sürecinde çok çaba sarf ettiğiniz davanın başarıyla tamamlandığını vaat eden iyi bir işarettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status