Rüyada Rüşvet Almak Vermek

Rüyada Rüşvet Vermek

Rüyada birine rüşvet verdiğinizi görmek, gerçekte harap hissedebilirsiniz. Büyük olasılıkla üzüntü ve melankolinin nedeni, birinin aşağılayıcı olması, sağlık durumunun kötü olması veya iş hayatındaki düşüştür. Şu anda, ne yazık ki lehinize olmayacak olan mahkeme kararını bekliyor olabilirsiniz.

Rüyada Rüşvet Almak

Rüyada rüşvet aldığını görmek, baştan çıkarılacağınıza ve kötü bir davranışta bulunabileceğinize işarettir. Rüyada resmi bir kişiye büyük miktarda rüşvet veren bir yabancı gördüyseniz, yakında bazı çatışmalara tanık olacağınızı haber verir. Rüyada rüşvet yemek, tarafsız kalmanızı ve çatışmaya müdahale etmemenizi önerir.

Rüyada rüşvet alan birini görmek, bulutsuz mutluluğu ve refahı öngörür. İş adamları için çok başarılı nakit işlemlerine işaret ediyor. Rüyada rüşvet vermek, sorunları tek seferde çözme fırsatını kaçıracağınızı haber verir. Muhtemelen etrafınızdaki insanlar sizi bir şey için eleştirmeye başlayacak ve muhtemelen çok çabuk sinirleneceksiniz.

Evlenmemiş genç bir kız, para veya mücevher ile rüşvet aldığını görürse, evliliğini para için değil, nezaket ve uysal doğası için seveceği zengin bir adamla gösterir. Rüyada birinin diğerine rüşvet verdiğini gördüyseniz, başınız belaya girecek ve kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz.

Rüyada rüşvet teklif edilmesi, bu rüya sizin hatanız nedeniyle sıkıntıları önceden haber veriyor.

Rüyada rüşvet alırken suçüstü yakalanırsanız, iş dünyasında başarıyı ve büyük bir değişim beklentisini önceden bildirir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status