Rüyada Sağlık Kontrolünden Geçmek

Rüyada hastanede sağlık kontrolünden geçtiğini görmek, bu sizin için bir yük olacak olan sosyal faaliyetlere katılmak zorunda kalacağınız, ancak bundan kaçınmanın imkansız olacağı anlamına gelir, bu yüzden her şeyi mükemmel bir şekilde yapmak en iyisidir, aksi takdirde aşağılayıcı patronun yorumlarını dinlemek zorunda kalacaksın.

Rüyada sağlık kontrolü yaptırmak, tüm problemlerinizle dolu olduğunuz anlamına gelir. Rüyada check up yaptırmak, mevcut durumdan bıktığınız anlamına gelir. Analizinizin sonuçlarından endişe duyuyorsanız, işinizle ilgili mantıksız endişelerinizi gösterir.

Rüyada doktora muayene olmak, çok yakında ailenizin sayıca artacağına, çocuk sahibi olacağınız anlamına gelir.

Sağlık kontrolü, hem iyi hem de kötü çeşitli olayların habercisi olabilir, bu nedenle bir rüyanın tüm unsurlarını göz önünde bulundurmalısınız.

Rüyada doktora derdini anlatmak, gerçek hayatta iyileşme anlamına gelir.

Rüyada kendinizi bir hastanede tıbbi testten geçiyorsanız, o zaman gerçekte muayene olmalısınız, çünkü bu rüya vücudunuzun zayıflığını gösterir. Rüyada test sonuçlarınızı almak için sıraya girmek, işteki sorunlara dair sinyaller verir, bunların çözümü sağlığınıza mal olur. Bir kız için bu rüya, kişisel yaşamında yaklaşmakta olan sorunların habercisidir. Onunla evleneceğine söz veren partneri gidecek ama üzülmemeliydi çünkü evlilik yine de başarısız olacaktı ve yakında ayrılacaklardı.

Çoğu durumda bu rüya sağlığınızın durumunu gösterir. Rüyada kan testi görmek, akrabaların gelişi, idrar – yaşam testi, dışkı – para anlamına gelir. Bir rüyada tıbbi testi geçemezseniz, gerçekte personel azaltma olacağı için iş için kötü olmaya zorlanacağınız anlamına gelir. Böyle yoğun bir program sağlığınızı etkileyecek, ancak sıkı bir patron size göz kulak olacağı için bunu düşünmeye zamanınız olmayacak.

Bakınız: Rüyada Kansız Olduğunu Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status