Rüyada Şarap Görmek

Şarap daha kadınsı bir içecektir, ya da öyle diyorlar! Kadınların çoğu şarabı diğer içeceklere göre tercih ediyor. Çünkü diğer likörlere kıyasla tadı hala çok daha iyi (tatlı şaraptan bahsediyorum).

Rüyada şarap görmek, kadınsı niteliklerinizi tasvir eder. Kadınsanız ve rüyada şarap içerseniz, cinsel ihtiyaçlarınızı tasvir eder. Genelde cinsel ihtiyaçlarını önemsemeyen kadınlar, rüyalarında kırmızı şarap içerek alkolün keyif verici tadının tadını çıkarırlar. Böyle bir rüya, aşk susuzluklarını görmezden gelen tüm kadınlar için bir işaretten başka bir şey değildir.

Rüyada kırmızı şarap içmek, ne tür bir rüya olduğuna bağlı olarak olumlu veya olumsuz bir işaret olabilir. Rüyada kırmızı şarap kadehi görmek, bu, hayatınızda bazı olumlu haberler ve enerjiler alacağınız anlamına gelir. Öte yandan rüyanda kırmızı şarap içmek zorunda kalırsan günahları tasvir eder. Zaten işlediğiniz veya gelecekte işleyeceğiniz günahlar için başınız belaya girecek.

Sembolizm:

Rüyada şarap, feminist davranışları, cinsel zevkleri, günahları, iyi ve kötü işleri ve bir şeye bağımlılığı temsil eder.

Rüyada kendinizi doğrudan şişeden şarap içerken görürseniz, bu, hayatınızdaki bir şeye aşırı derecede bağımlı olduğunuz anlamına gelir. Alkol ya da sigara bağımlısı olduğunuzu söylemek istemiyorum. İşkolik bir kişi olsanız bile, kırmızı şarap rüyaları görmeye mahkumsunuz.

Rüyada kırmızı şarapta yıkanmak cinsel duyguları gösterir. Hayatınızda birine doğru çekilirsiniz. Bu duyguların karşılığı olabilir veya olmayabilir, ancak aşkınız hakkında hayal kurmanın sarhoş edici etkisinin tadını çıkarıyorsunuz.

En Yaygın Şarap Rüyaları:

Rüyada Kırmızı Şarap Tükürmek

Birisi tarafından günah işlemeye mahkum edildiniz, ancak ayartmaya direndiniz. Bu, böyle bir rüya ile tasvir edilmiştir.

Rüyada Kırmızı Şarap Dökmek

Böyle bir rüya görürseniz, hayattaki tüm materyalist zevklerden vazgeçiyorsunuz.

Rüyada Şarap Hediye Almak

Böyle bir rüya görürseniz, birisi sizi hayatınızda cezbetmeye çalışıyor.

Rüyada Yalnız Şarap İçmek

Eğer rüyanızda şarap içmekten mutluysanız, ileride sağlık ve zenginlik kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada Şarap Yapmak

Böyle bir rüya, hayatınızda spiritüel olarak güçlü olduğunuz anlamına gelir.

Eğer hastaysanız ve rüyanızda şarap içerseniz, iyileşmeyi gösterir. Bir rüyada şarabın yorumlanması belirli kültüre bağlıdır: Bazıları şarabı bir bolluk işareti olarak yorumlarken, diğerleri onu sarhoşluk ve başarısızlığın sembolü olarak görür. Genellikle rüya sahibinin aile kutlamaları bekleyebileceği anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status