Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olduğunu görmek, gerçekte neredeyse aynı anlama gelir – kendinize hakim olacaksınız. Muhtemelen yakında sizi normal bir yaşam akışından uzaklaştıracak bir olay yaşayacaksınız. Gücünüz ve iyimserliğiniz sayesinde içsel duygularınızla başa çıkacak ve zor bir durumun üstesinden geleceksiniz.

Rüyada kocasını sarhoş görmek, yaklaşan ihanete katlanmak zorunda kalacak. Belki de zaten olmuştur ve birkaç gün içinde kadın kötü haberi çevresindeki birinden alacaktır.

Rüyada bir kadın çok içki içiyorsa, sevgilisinin arkadaşıyla aşk yaşaması muhtemeldir. Muhtemelen yeterince ilgi ve özeni yoktur, bu yüzden teselliyi dışarıda arar.

Rüyada sarhoş birini görmek, kişinin hayatında yanlış yolu seçtiğini gösterir. Rüyada akrabalarından birinin aşırı derecede sarhoş olduğunu görmek, onlara karşı bir küskünlük duygusu yaşadığınıza delalettir. Belki yakında yakın bir kişi yanlışlıkla duygularınızı incitecektir. Rakibinizi dikkatlice dinlerseniz, bir yüzleşmeden kaçınmak mümkün olacaktır. Büyük olasılıkla, kavga değersizdir, bu nedenle suçlunun sözlerine çok fazla önem vermeyin.

Rüyada sarhoş erkek görmek, o zaman aileden biri ciddi tehlikede demektir. Sevdiklerinizi tehdide/tehlikeye karşı mutlaka uyarın, o bundan sonra daha dikkatli olacaktır.

Rüyada sarhoş insanlar görmek, hayatta beklenmedik bir başarıya işaret eder. Belki de gerçekte bir kişi işlerin olumlu bir sonucunu ummayı bıraktı. Ancak, yakında iyi haberler alacak ve tüm taahhütleri güvenle bitirebilecektir.

Rüyada çok içki içmek ve sarhoş olmak, gerçekte işte bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen, iş rakipleriniz aktif olarak direksiyona bir kol koymaya başlayacaklar, bu yüzden onların saldırılarını geri püskürtmeye hazır olmanız gerekiyor.

Rüyada sokakta sarhoş biriyle tanışmak , insanlarla iletişimde bazı zorluklar yaşadığınıza delalettir. Dikkatli olun, kendinize çekilmeyin ve başkalarının arkadaşlığından kaçmayın. İnsanlara kalp ve ruhla davranırsanız, yakında birçok gerçek arkadaşınız olacak.

Bakınız: Rüyada Alkolik Olmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status