Rüyada Seçim Olduğunu Görmek

Rüyada seçim olması, verilmesi yoğun meditasyon gerektirecek önemli kararların habercisidir. Bir rüyada Sayım Komisyonunda çalışıyorsanız, tatmin edici olmayan uzun planlı bir girişimi öngörür. Yerine getirilmeyen umutlar, harcanan zaman hakkında boş pişmanlıklar getirecektir. Aynı zamanda üst yöneticinin ani denetiminin veya kontrolünün artmasının da habercisidir.

Rüyada seçimde milletvekili adayı olmak, itibarınızın kusursuz olduğu anlamına gelir: meslektaşlarınız ve yönetiminiz tarafından saygı duyulursunuz. Rüyada seçim kazanmak, gerçekte aniden şanslı olacaktır. Ancak bu aceleci sevinç, kaderin bir hediyesi ikiyüzlülük ve yalanlarla dolu olduğu için boşuna olacaktır.

Rüyada seçim sandığı görmek, tartışmanın açık bir bölümünü ve kendi refahına zarar veren tartışmaları önceden bildirir. Rüyada seçim hazırlığı görmek, gerçekte çok inisiyatiftir ve harekete geçmeye hazır olmanın her insanda olması gerektiğine inanır. Seçim heyecanını gördüğünüz bir rüya, konuşmaktan çok hareket etmeyi tercih ettiğinizi gösterir.

Rüyada siyasi seçim sonucu görmek, gerçekte herkesin aktif bir yaşam pozisyonu alması gerektiğini düşünüyorsunuz.

Seçimlere katılmak (birine oy vermek) hayatınızın yakında değişebileceğinin habercisidir. Böyle bir rüyadan sonra belirleyici eylemler yapmaya başlayabilirsiniz. Rüyada seçilmek, sosyal ve politik organizasyonlara katılmak demektir.

Rüyada seçimde oy kullanmak, genel kabul görmek ve tanınmak istediğinizi söyler.

Rüyada seçimde görevli olduğunu görmek, yönetici olmak için her şeye sahipsiniz, ancak biri gelip size bu pozisyonu teklif edene kadar beklersiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status