Rüyada Sergi Gezmek

Rüyada sergi gezdiğini görmek, yakın insanlar adına büyük bir aldatmacaya işaret eder. Güzel ve gurur verici konuşmaların arkasına saklanarak gerçekten bencil çıkarlar peşinde koşacaklar. Rüyada sergiye geldiyseniz, kristal berraklığındaki itibarınızı bozma riskini alırsınız.

Rüyada arkadaşınızla veya bir kızla sergi salonunda buluşmak, içtenlikle dürüst ve değerli eski arkadaşınız olarak kabul ettiğiniz bir arkadaşınızın korkak ihaneti konusunda büyük hayal kırıklığı yaratıyor.

Rüyada sergide sergilenen kendi işlerinizi görmek, görünüşe göre arkadaş seçiminde çok seçici değilsiniz, bu yüzden etrafınızı size çok hain davranabilecek dedikodular ve kıskançlarla kuşatıyorsunuz.

Rüyada serginin organizatörü iseniz – kaderinizde ölümcül bir rol oynayacak biriyle buluşmaya hazırlanın.

Rüyada sergiye gitmek, hızlı kazançlar için gerçek iştahınızı temsil eder ve maddi açıdan çekici görünen yatırımlar yapmakla meşgul olabilirsiniz, ancak bu oldukça şüpheli bir girişime dönüşebilir.

Rüyada resim sergisi gezmek, etkinlikleriniz sizi ünlü yapacaktır.

Rüyada sergi görmek sergiye gitmek, çoğunlukla sınırsız güveninizi kullanan insanlar olmak üzere, aldatma habercisi olarak yorumlanır. Birinin işini elinizde tuttuysanız, yakın gelecekte ailenizin yardıma ihtiyacı olacaktır. Ayrıca bu bir uyarıdır: Kendi kariyerinizi mahvetmemek için çok çalışmanız gerekir.

Freud, sergilerin tefekkürünü bazı problemler hakkındaki endişelerinizin bir göstergesi olarak yorumladı. Başa çıkamayacağınıza kendinizi inandırmış gibi görünüyorsunuz, ancak gerçekten üzerinde çalışmak için çok tembelsiniz ve başkalarının yardımını sabırla beklemeyi tercih ediyorsunuz.

Rüyada sergi açmak, gerçek hayatta başarılarınızın takdir edilmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada bilim ve teknoloji sergisini gezmek, sürekli yaratıcı arayış içinde olduğunuz anlamına gelir.

Her şeyi önceden tahmin etmeye ve zamanında hazır olmaya çalıştığınız serginin organizatörü iseniz, gerçekte yaptığınız işin bir yansımasıdır. Sadece dinlenmeye ihtiyacınız var.

Bakınız: Rüyada Resim Sergisi Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status