Rüyada Sevdiğin Kızla Nişanlanmak

Rüyada sevdiğin kızla nişanlandığını görmek, birlikte evlilik kararı vermeye yorumlanır. İlerleyen günlerde sevdiğiniz kişi ile evlilik konusunda karar verilebilir ve plan yapmaya başlayabilirsiniz. Henüz aileler tanışmıyor ise aileleriniz tanışabilir ve birbirinizi daha yakından tanıma fırsatınız olur. Evlilik yolunda büyük bir engeli olan kişilerin bu engelleri aşılır. Evlilik için artık bir engeliniz kalmaz. Rüyada hoşlandığın kızla nişanlanmak, hayırlı kazanca ve rahat geçime yorumlanır. Sevdiğiniz kişi ile rahat bir hayat sürebilirsiniz. İkinizin de kariyerinde güzel gelişmeler olabilir ve birlikte rahat bir evliliğiniz olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın nişanlandığını görmek, hayırlı bir evlilik yapmaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Sevdiğiniz kız ile aranız eskisinden daha iyi olur ve o da sizinle evlenmek ister. Gelecek günlerde evlilik teklifi de gündeme gelebilir.

Rüyada Sevdiğin Kızla Nişanlanmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, gerçekte de nişanlanmaya ve ailelerin rızasını almaya yorumlanır. Ailevi sebepleri veya başka sebeplerle kavuşmayan kişilerin önündeki engelleri geride kalır. Evlilik hayalleri gerçeğe dönüşebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Cihan inci dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kızın annesi ölmüştü oda ağlayıp namaz kılıyordu

 2. asya dedi ki:

  merhaba ruyamda halamin kizi nisan gibi bi sey oluyordu belkide kinasiydi bilemiyorum tam kirmizi ruj surmustu ben annemler buyuk annem bile ordaydi erkek taraf yoktu yalnizca kadinlar vardi fotograf cekiliyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden gelen bir habere çok mutlu olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status