Rüyada Sevişirken Basılmak

Rüyada sevişirken basılmak, eskiden edindiğiniz bazı tecrübelerin karşınıza çıkmasına ve işinize yaramasına yorumlanır. Bir zamanlar öğrendiğiniz şeyler şimdi mesleki yaşantınızda size yol gösterebilir. Aynı zamanda aşk hayatında da eskiden yapıla hatalar tekrar edilmez ve kişi bazı hatalarından ders alırlar. Benzer biri ile benzer hatalara sahip bir ilişki yaşamaz. Aşk hayatına dair korkular geride kalır. Rüyada zina yaparken yakalanmak, karşınıza çıkan problemlerin kısa sürede çözülmesine ve yılmamaya yorumlanır. Size karşı hatası olan kişiler de bir an önce telafi etmek isteyebilirler.

Rüyada sevişirken birisine yakalanmak, birinden gelecek habere çok mutlu olmak ve sürpriz gelişmeler yaşanmasına yorumlanır. Yeni ayrılan biri sevdiğinin geri dönmek istediğini öğrenebilir. Biten bir ilişki yeniden başlayabilir.

Rüyada Bir Erkekle Basılmak

Daha önemli görevlerde yer almak ve sorumluluk sahibi olmaya yorumlanır. İş hayatında sizi küçümseyen bir erkek varsa artık bu bakış açısı değişir. Sizden beklenenin üzerinde başarılarınız olabilir ve ön yargılar ortadan kalkar.

Rüyada Bir Kadınla Basılmak

Bir kadının size karşı düşüncelerinin değişmesine yorumlanır. Bu sayede önemli gelişmeler yaşanabilir ve bazı engeller ortadan kalkabilir. Mesleğinizde ya da özel hayatınızda sizi zorlayan engeller koyan bir kadın varsa aradan çekilebilir.

Rüyada Sevişirken Basılmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bazı istek ideallere kavuşmak ve mutluluğu bulmaya yorumlanır. Kişi hayatında beklentilerine kavuşur ve daha mutlu our. Özel hayatınızda da hak ettiğiniz değeri ve istediğiniz sevgiyi görebilirsiniz.

Rüyada İlişkiye Girmek
Rüyada Sevişmek İstemek
Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma aktas dedi ki:

  Rüyada esimlem sevişirken küçük çocuklara yakalanmak ve eşimin cirimciplak olması ne anlama gelir

  1. Alpha dedi ki:

   Yanıma gel anlatım bebeğim

 2. Betül dedi ki:

  Merhaba rüyamda eşimle sevişirken bir anda kayınvalidem odaya giriyo ve uygunsuz yakalaniyoruz “gördün mü bak saat 8 de uyanamazdim hani”diye bana bagiriyo .

 3. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, gerçek hayatta da tanıdıgım başarılı bir kadına ödül verilmiş, ödülü getiriyorlar, kapı açıldıgında kadını, beyaz, uzun, dantelli bir gecelikle görüyoruz, evinde de bir erkek var, adamla ilişkisi varmış, böylece ögreniyoruz, ben bu arada iki dedikoducu tanıdaga “niye dedikodu yapıyorsunuz diye çıkışmaya hazırlanırken o geliyor ve “önce ben bunlara kızacagım” diyor ama gecelikle, ödülcülerin yanına gidiyor, kendisiyle ropörtaj da yapılıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yeni fırsatlara ve başkalarından destek görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status