Rüyada Şişe Kırıldığını Görmek

Rüyada şişe kırmak, özellikle boş değil, su/sıvı ile doluysa, iyi bir alamettir.

Rüyada cam şişenin kırılması, bu gerçek hayatta bir mesajın sembolüdür. Ancak bu mesaj kesinlikle şaşırtıcı olacaktır.

Rüyada su şişesi kırmak, sonunda hayatta netliği bulacaksınız. Açıksa – dışa dönüksün, şişe kapalıysa – içe dönüksün (kendi iç dünyanda izole edilmişsin).

Rüyada şarap şişesi kırmak, iyi ve güvenli bir geleceğe sahip olacağınız anlamına gelir. Şarap şişeleriyle dolu bir mahzene girmek, yakın gelecekte en hoş izlenimlere sahip olmak demektir.

Rüyada yağ şişesinin kırıldığını görmek, size sırrınızla şantaj yapacak bir düşmanınız olacak. Ayrıca bu yeni tanıdık anlamına gelir. Sütlü şişe zenginlik ve sağlık demektir.

Rüyada önceden kırılmış olan bir şişeyi görmek, rüya sahibinin geleceğinin sönük ve mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada kafasında şişe kırılması, yakında neşe ve eğlenceye sahip olacaksınız.

Rüyada şişe fırlatmak, gerçek hayatta evinizde davetsiz bir ziyaretçiniz olacağının habercisidir.

Rüyada cam şişe patlaması, kavgaların ve hastalıkların sembolüdür.

Rüyada elinden şişe düşüp kırılması, neşeli bir kadınla evlilik demektir. Ayrıca, bir gelinin çok dindar olacağı ve ailesinin oldukça zengin olacağı anlamına gelir.

Rüyada yeşil cam şişe kırmak, her türlü kısıtlamayı ve öngörülemezliği simgeliyor. Ayrıca, hayatınızdaki hoş olmayan bir durumu değiştiremezsiniz.

Rüyada soda şişesi kırmak, yakınlarınızın son derece öngörülemez olduğunu yakında öğreneceğiniz anlamına gelir. Bir şişeyi kırarsanız veya düşürürseniz ve kendinizi parçalarıyla keserseniz, bu, kayıpların ve düşmanların entrikalarının bir işaretidir.

Rüyada sinirlenip şişe kırmak, birisinin beklenmedik bir şekilde sizi ziyaret edeceği anlamına gelir.

Rüyada büyük cam şişe kırmak, zayıf yönlerinizi teslim edeceksiniz demektir. Aynı davranışla devam ederseniz, birçok sorununuz olabilir.

Bakınız: Rüyada Şişe Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Bahar dedi ki:

    rüyada su cam şişesinin kırıldığını görmek

DMCA.com Protection Status