Rüyada Siyah Keçi Görmek

Bir rüyadaki keçi, finansal istikrarı ve refahı yansıtır. Rüyada siyah keçi görmek, bu rüya düşmanlardan ve yeni arkadaşlardan hızlı bir kurtuluşa işaret eder. Rüyada siyah keçi görülmesi, ayrıca karanlık güçlerle çevrili olduğunuzu söyler ve bu görüntü dikkatli ve ihtiyatlı olmaya davet eder.

Rüyada siyah keçi sürüsü görmek, sevgilinizin yakında size birlikte romantik bir yolculuğa çıkma teklifinde bulunacağının habercisidir. Perşembe gecesi görülen siyah keçi, size mutlu bir tatil, eğlenceli bir olay veya alışılmadık bir toplantı habercisidir. Cumartesi gecesi bir keçi gördüyseniz, makul, ihtiyatlı ve yeteneklerinizi doğru bir şekilde değerlendirdiğinizi belirtir.

Rüyada siyah keçi yavrusu görmek, bu rüya havanın güzel olması nedeniyle bol hasadın habercisidir. Ekonomi açısından akıllı olmaya devam ederseniz, servetinizi önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Rüyada siyah keçi kesmek, düşmanların niyetlerini ortaya çıkarmak istediğini söylüyor. Onlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Bir kadın rüyasında siyah keçi görürse, rüyasında iftira atılma riskini taşıdığını belirtir. Bunun nedeni, ahlaktan uzak, dürüst olmayan davranışıdır.

Rüyada siyah keçi sevmek, yakında çok zengin bir adamla evlenir ve onunla çok mutlu olur.

Rüyada siyah keçiden kaçmak, ahlak konularında artık çok titiz olmayacağınızı söyler. Bu nedenle sizi seven insanlar için bir sefalet kaynağı olabilirsiniz.

Rüyada siyah beyaz, temiz, bakımlı ve parlak gözlü bir keçi görmek, olumlu bir iş teklifi veya beklenmedik bir kâr alacaksınız. Keçi evcil ise, bu iyi bir rüyadır; tam tersine bir yaban keçisi, para işlemlerine karşı dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada birkaç siyah keçi gördüyseniz, bu iyiye işaret değildir; teşebbüslerde veya bitmemiş işlerde küçük engeller anlamına gelir. Üstelik sürüde ne kadar çok siyah keçi görürseniz, o kadar çok sorun çıkması beklenir. Tersine, sayılması zor çok miktarda keçi gördüyseniz, zengin olacağınıza ve küçük zorlukların üstesinden geleceğinize delalet eder.

Rüyada siyah keçi kafası görmek, iş dünyasında koruyucu ve yardımcıdan beklenmedik bir şekilde alabileceğiniz bakımın habercisi olan iyi bir rüyadır. Anneler için çocuklara özel ilgi gösterilmesi bir ipucudur; belki yardımınıza ihtiyaçları vardır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status