Rüyada Siyah Kısa Etek Giymek

Rüyada siyah kısa etek giydiğini görmek, önemli bir görev üstlenmeye ve herkesin dikkatini çekmeye yorumlanır. Çalışma hayatında dikkat çeken ve saygınlık kazandıracak işlerde görev alabilirsiniz. Henüz işsiz olanlar devlet kurumunda bir işe girebilirler. Bir süredir iş arıyorsanız gireceğiniz işte kısa sürede sıyrılabilir ve başarılarınız ile adınızdan söz ettirmeyi başarabilirsiniz. Kendi işini yapanlar yeni bir anlaşma yapabilirler. Bu ortaklık anlaşması da olabilir.

Rüyada siyah mini etek giymek, işlerinizde kazancı artmasına yorumlanır. Maaşınıza zam gelebilir. Bir süre önce bir yere yapılan başvuru varsa mülakat için sizi çağırabilirler. Önemli bir iş teklifi de alabilirsiniz. Sizinle çalışmak isteyen insanlar olabilir.

Rüyada Siyah Kısa Etek Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, önemli bir göreve atanmak ve daha çok sorumluluk üstlenmeye yorumlanır. Sizin sorumluluğunuzdaki insan sayısı da artabilir. İş hayatında yeni bir terfi veya atama ile birlikte de makamınız değişebilir. Alım satım emlak işleriniz kısa sürede çözülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status