Rüyada Soğan Görmek

Soğanın birçok katmanı vardır. Ne zaman bir soğanı kesersen, gözlerinde yaş olur. Ancak pek çok yemeğin olmazsa olmazı soğan. Yemeğinizde soğan kullanmadığınız sürece yemeğiniz için o mükemmel tadı alamazsınız.

Soğan rüyaları çok yaygın değildir. Rüyanızda soğan görürseniz, katmanlı duyguları ve ruh hali değişimlerini gösterir. Tıpkı bir soğanı kestiğinizde sulu gözleriniz olduğu gibi, güzel ve mutlu bir ruh halinde olsanız bile, rüyada soğan görürseniz, hayatınızda farklı duygular ve ruh hallerinden geçiyorsunuz.

Bir anda hayatınızdaki bir şey için mutlu hissedebilirsiniz, ancak hemen ertesi an ona olan ilginizi kaybedebilirsiniz. Meditasyon yapmayı ve zihninizi dengelemeyi deneyin. Rüyada soğan tarlası görmek, duyguların üzerinde gerçekten iyi bir kontrole sahip olmalısın. Bazen hayat gerçekten kötü, ama bu yaşamayı unutman gerektiği anlamına gelmez!

Soğan seni ağlatır. Hayatında seni ağlatan anılar olabilir. Zaman zaman bu hatıraları hatırlamakta sorun yoktur, ancak onlara boyun eğmeyi bırakın.

Sembolizm:

Rüyada soğan, gözyaşlarını, hatıraları, katmanları, kılıkları, kötü ruhları ve kıskançlığı temsil eder.

Rüyada birinin soğanı kestiğini ve sizi ağlattığını görürseniz, bu kişinin hayatta sizi aşırı derecede kıskandığı anlamına gelir. Bu kişi, arkadaşınızdan sıradan bir meslektaşınıza kadar herhangi biri olabilir. Sadece ondan uzak dur!

Rüyada kendinizi bir soğanı keserken görürseniz, mevcut durumunuzun daha derine inmek için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Birini yargılamaya çalışıyorsun, muhtemelen sana evlenme teklif eden veya sana çıkma teklif eden birini ama evet demeden önce, emin olmak için onunla ilgili her şeyi bilmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

En Yaygın Soğan Rüyaları:

Rüyada Soğan Doğramak

Böyle bir rüya, korkunç ruh hali değişimlerini gösterir.

Rüyada Soğan Yemek

Birisi size kötü ruhlar göndermeye çalışıyor, ancak koruyucu melekleriniz tarafından korunuyorsunuz, çünkü bazen kötü ruhları uzak tutmak için sarımsakların yerini soğan alıyor.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada soğan kabuğunu çıkarmak, ya başkalarının önünde açığa çıkacaksınız ya da bir başkasını ifşa edeceksiniz. Çoğunlukla ikincisi. Bu, zorlukların, ekonomik kaygıların, kayıp korkusunun bir göstergesidir. Rüyada soğanı soymak, imrenilen bir hedefe ulaşmak ve denemek için yenilenen çabaları sembolize eder.

Bakınız: Rüyada Bahçede Yeşil Soğan Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status