Rüyada Sol Baş Parmağını Kesmek

Rüyada sol baş parmak kesilmesi, ailesi ile uzakta yaşayanların yeniden bir arada olmasına yorumlanır. Eşi ile boşanma sürecinde olan kişiler yeniden eşi ile bir araya gelerek evlenebilirler. Büyük bir haber alınabilir. Sevdiğinden ayrılan kişiler sevdikleri ile barışırlar. Kardeşler arasında bir kırgınlık küslük söz konusu ise araya giren kişiler ile birlikte bu küslük sona erer.

Rüyada sol el baş parmağının tırnağını kesmek, maddi imkanların artacağına yorumlanır. Şimdiye kadar kendi için pek bir şey yapmayan kişiler artık kendi isteklerini hayata geçirebilirler. Uzun zamandır satın almak istediğiniz pahalı şeyleri satın alabilirsiniz.

Rüyada Sol El Baş Parmağının Tırnağını Kesmek

İş hayatında daha da güçlenmek ve makamınızı korumaya yorumlanır. Eğer işsiz iseniz girilen işte yükselmeniz olasıdır. Kariyeriniz için en doğru seçimlerde bulunabilir ve gelecek günlerde yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Rüyada Sol Baş Parmağını Kesmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, dert tasadan kurtulmaya yorumlanır. Ailevi sorunlarınızı çözmek için sizi bir adım atmanız gerekebilir. Ailenizde küs olan insanların yeniden barışması için onları bir araya getirebilir, barışmalarına vesile olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status