Rüyada Soy Ağacı Görmek

Rüyada soy ağacını görmek, evde sıkıntı çekeceğinize; bazı zorluklar yaşayabilir ve bu konuda birinden size yardım etmesini isteyeceksiniz, teselliyi ve huzuru başka bir evde arayacaksınız. Hatta çıkarlarınızı ve haklarınızı feda edebilirsiniz.

Rüyada soy ağacı görülmesi, dalları olmadığı için ağaca benzemiyorsa, bu rüya sizin dostça sevgiyi takdir etmediğinizi ve gerçek dostu sahte olanlardan ayırmadığınızı gösterir. Belki de böyle bir tavırla ailenlerin duygularını derinden incitiyorsun.

Rüyada aile ağacı görmek, toplumdaki yüksek statünün, diğerlerinden saygı duymanın ve ailenizin adını itibarsızlaştırabilecek eylemlerin sorumluluğunun bir sembolüdür. Deforme olmuş veya doldurulmamış aile ağacı, konumdaki belirsizliği, gerçekleşmeyen umutları ve geniş kapsamlı planların çöküşünü öngörür.

Rüyada kendi soy ağacınızı görürseniz, atalarınızın erdemlerinin yaşam boyunca ilerlemenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağını belirtir.

Rüyada başkasının soy ağacını görmek, gerçekte sonuçlara ulaşmaya alışkın olmadığınızı ve bunu birinin omuzlarına kaydırmaya çalıştığınızı gösterir. Ancak herkesin size yardım etmek istemediğini unutmayın.

Rüyada soy ağacında kendi resminizi görürseniz, bu rüya, işleriniz gelişeceğinden, girişimleri yönetmekte özgür hissedebileceğinizi ve sonuçlarından çok memnun kalacağınızı belirtir.

Rüyada soy ağacındaki portreniz önce açıkça görüldüyse ve sonra kaybolduysa, arkadaşlarınıza ihanet etmeye hazır olun; zor bir durumda senden yüz çevireceklerdir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status