Rüyada Su Damlası Görmek

Rüyada su damlası görmek, taşınmanıza veya iş değiştirmenize söz verir. Rüyada su damlası sesi duyarsanız, bu rüya yaklaşan haberleri önceden bildirir. Yüksek sesle damlama, endişe ve alarm belirtisidir. Nadir durumlarda, bu rüya ani zenginleşmeyi öngörür. Bir rüyada sizi büyüleyen damlaların yumuşak sesleri iç huzurun habercisidir: endişe ve heyecan duygusunun yerini mutluluk ve dinginlik alacaktır.

Rüyada su damlası sesi duymak, beklenmedik bir mesajı veya hafif bir rahatsızlığı tahmin edebilir. Kirli bir sıvı damlası kıyafetlerinizi bozarsa, bu rüya utanç verici bir aşağılanma ve yerine getirilmemiş arzuları temsil eder.

Rüyada tavandan su damlası akması, gerçekte mutluluk, iyi şanslar, planların ve hayallerin başarılı bir şekilde uygulanmasını bulacaksınız. Rüyada yerde su damlası görmek, işinizin sürekli fakat yavaş ilerlediğini, gelirinizin kademeli olarak artmasını sembolize eder.

Rüyada süt, kaymak ve tereyağı damlaları görmek ise kayda değer bir zenginliğin habercileridir.

Rüyada su damlaları gökten düşerse, gerçekte büyük bir kısmetin kapıda olduğunu gösterir.

Rüyada yemyeşil çimenlerin üzerinde parıldayan su damlaları görmek, tanınma, bolluk ve lüksün bir işaretidir. Evlenmemiş insanlar için böyle bir rüya zengin bir düğünün işaretidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status