Rüyada Su Görmek

Su, bizi yaratmak için bir araya getirilmiş unsurlardan biridir. O olmadan hayatta kalamayacağımız şeylerden biri. Birisi yatağında ölürken bile susuzluğunu son bir kez gidermek için su ister.

Su rüyasını yorumlamak için dengeli ve aklı başında bir zihne sahip olmalısınız. Mümkün olduğu kadar rüyadan birçok ayrıntıyı hatırlamaya çalışın. Rüyanda gördüğün ya da içtiğin suyun sade, tatsız, lezzetli ya da tuzlu olup olmadığını hatırlaman çok önemli.

Rüyada içme suyu görmek, kendinize enerji verdiğinizi gösterir. Hayatta ilerlemek için klasik yolları benimsemeye başladınız. İlk aşamada işler istediğiniz gibi gelişmeyebilir, ancak yavaş ve istikrarlı demek nasıl yarışı kazanırsa, siz de öyle yaparsınız. Karar verdiğiniz şeye bağlı kalın ve dünyaya elinizden gelenin en iyisini yapın.

Rüyada su görmek aynı zamanda hayatınızda pürüzsüzlük ve denge aramanız anlamına gelir. En sevdiğiniz şeylere odaklanamadığınız için uyanma hayatınızda kesinlikle zor bir dönemden geçiyorsunuz.

Sembolizm:

Su; enerjiyi, gücü, sakinliği, iç mutluluğu, duyguları ve huzuru temsil eder.

Rüyada yüzünüze su sıçratmak, hayatta yeterince mola veya tatil yaptığınız anlamına gelir. Vicdanınız sizi uyandırmaya ve hayalleriniz için çalışmanızı söylemeye çalışıyor. Yükseklere ancak dağlara tırmanmayı denediğinizde ulaşabilirsiniz!

Rüyada çamurlu veya kirli su görmek, hayatınızdaki olumsuzlukları gösterir. Aynı eski hikayelerde oturuyorsunuz ve geçmişinizi bırakmıyorsunuz.

Rüyada yere sıçrayan şelaleyi veya yağmur damlalarını dinlemek, mutluluğu ve iç huzuru gösterir.

En Yaygın Su Rüyaları:

Rüyada Suyla Oynamak

Böyle bir rüya, kendinizi ve duygularınızı nasıl dengeleyeceğinizi bildiğiniz anlamına gelir. İçsel benliğinizi nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsunuz.

Rüyada Tsunami Görmek

Böyle bir kabus, hayatınızdaki şeyleri kontrol edemediğiniz anlamına gelir. Bu kontrol edilemeyen kuvvet yıkıma yol açmaktadır.

Rüyada Tuzlu Su İçmek

Rüyanızdaki suyun tadını sevmiyorsanız, hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulmak için kendinizi arındırmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada temiz su içmek başarı, mutluluk ve bereketin işaretidir. Rüyada saf olmayan su içmek sağlık sorunlarına karşı uyarır. Rüyada suda oynamak, etrafındakiler tarafından çok sevildiğini gösterir. Rüyada fırtınalı sular, ekonomik bağımsızlığa giden yolda sorunlara işaret ediyor.

Benzer Rüyalar:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status