Rüyada Su Kemeri Görmek

Rüyada su kemeri yapımında görev almak, bilinçaltında ani ve ani hareketler arzuladığınıza delalettir. Durgunluğu sevmiyorsunuz ve ilerlemek istiyorsunuz. İnatçılığınız sayesinde hedefinize ulaşacaksınız, sonra tüm insanlar size daha da saygı duymaya başlayacak.

Rüyada su kemerine yaklaşır ve yanında bir sürü polis arabası görürseniz, bu, hayatınızda çok ihtiyatlı olduğunuz anlamına gelir. Hayatta sana yardımcı olacağını düşünüyorsun, bazen gerçekten doğru. Ancak bazen zirvede olmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekir.

Rüyada Tarihi Su Kemeri Görmek

Rüyada tarihi eski su kemeri görmek, işlerinizde daha fazla analiz yapmanız tavsiye edilir. Acele etmeyin ve işinizdeki tüm detayları düşünmeye çalışmayın. Belki bir şey yolunuza engel olarak kalır ve siz bunu fark etmezsiniz bile.

Rüyada Su Kemerini Geçmek

Su kemerini geçmek istiyor ama kırıksa ve iş yerinize ulaşma şansınız yoksa, yakında geleceğiniz için çok fazla endişe duyacaksınız demektir. Endişeleriniz yersiz olabilir, ancak başkalarının bilmediği bazı gizli bilgileri biliyorsanız, kendinizi ve diğer insanları tehlikeden korumak için hızlı hareket etmek daha iyidir.

Rüyada birinin evini yıkıp yerine su kemeri yaptırmaya çalışması, gerçek hayatta güçlü bir rakibe karşı koyacağına işarettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status