Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Rüyada hep aynı kişiyle kavga etmek, gördüğünüz kişiye ile fikir ayrılıkları yaşayacağınıza yorumlanır. Belki sizi rahatsız eden bazı şeyler olabilir ve bir süredir ona söylemek istediğiniz şeyler içinizi kemirebilir. Artık bir şeyleri itiraf etmeniz gerekecek. Gerçek hayatta da bu kişi ile aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Ancak konuşmanız ve sorunları çözmeniz gerekiyor. Yoksa ikiniz de birbirinizden uzaklaşmaya başlayabilirsiniz ve ilişkiniz tamamen bozulabilir. Eğer aranızı bozmaya çalışan kişiler varsa temkinli olmanızda fayda var. Aranızı açmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Rüyada kavga ettiğini görmek, hiç anlaşamadığınız biri ile sonunda anlaşmaya ve orta noktada uzlaşmaya yorumlanır.

Rüyada sürekli aynı kişiyle kavga ettiğini görmek,  bazı yorumcular tarafından da bu kişinin arkanızdan konuştuğuna yorumlanır. Belki sizinle ilgili dedikodu yapıyor olabilir ya da verdiğiniz bazı sırları paylaşabilir. Özel hayatınızda fazla şüpheci oabilirsiniz. Özellikle çevrenizde duyduğunuz şeyler sizi çok etkileyebilir. Eğer rüyanızda sürekli sevgilinizle kavga ediyorsanız, onun sizden bir isteği olabilir. Maddi ya da manevi olarak sizden yardıma ihtiyaç duyabilir. Rüyada küs olan biri ile kavga etmek, bu kişinin gelip de özür dilemesine yorumlanır.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Tartışmak

Geçmişte yapılan bazı hataların tekrar etmesi ve o kişinin size yine aynı şeyleri yapmasından korkmanıza yorumlanır. Aştığınız bazı sorunların yeniden tekrarlanmasından endişe edebilirsiniz. Belki sizin güveninizi kaybedecek bir şey yapabilir. Ya da duyduğunuz bir takım şeylerden dolayı bu kişiye karşı ön yargılarınız çoğalacak. Belki ağzınızdan laf almaya da çalışabilir. Rüyada ölmüş biriyle tartışmak, her kim ile zamanında kavga edildi ise barışılmasına yorumlanır.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre sürekli aynı kişiyle kavga etmek, hüsrana uğramaya, özel hayatınızda alacağınız üzücü haberlere ve kalbinizin kırılacağına yorumlanır. Bu kişi sizi üzecek bir davranışta bulunabilir ya da güveninizi sarsabilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Berşan dedi ki:

  Kardeşim ben biriyle büyük bi kavga ettik çok etkilendim sonra bu çocuk durmadan rüyalarımda ve ve durmadan kavga ediyoruz ağız burun birbirimize giriyoruz bunun tabiri nedir kardeşim bi yardımcı olta

 2. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda eskiden arkadaş olduğum ve 2 senedir kavgalı olduğum konuşmadığım birini görüyorum ve saç baş vuruyoruz birbirimize 2 sefer aynı rüyayı gördüm 2-3 ay aralıklarla acaba yorumlar mısınız?

 3. cuma dalan dedi ki:

  selamlar ruyamda iki kisiyle tanidigimi sanmiyorum kimdir bilemedim. kavga tartisma esnasinda yanimizda bulunan kucuk kiz ve erkek cocuklari vardi. ve kavga ettiklerime birseyler firlatirken 3 cocuk var yuksek bir binanin balkonundayiz ve cocuklardan 2 si oyun oynar gibi sarktigi icin asagiya dusuyor. lutfen yorumlarmisiniz moralim cok bozuk olarak uyandim. tesekkur ederim

 4. Gazel dedi ki:

  Merhaba bn surekli ruyalarımda kardesimin karısıyla kavga ediyrum durmadan tartışıyruz laf anlamıyr bni deli ediyr bu gunku ruyada dövdum kocasının gözunun önunde bütun herkezin önunda normalde söylemek isteyimte söyliyemediğim herseyi söyledm dövdum kimse hiç bir müdahale etmeden isledi sadece realde de zaten kendisyle anlasamıyrum bunun anlamı nder

  1. admin dedi ki:

   Aİle içi bazı kaygı ve endişelerin yakında bitmesine, iyi haberler almaya yorumlanır.

 5. Şevval dedi ki:

  Rüyalarımda realde de sürekli fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşadığımız babam ile ben tartışıyoruz nerdeyse her gün bağıra bağıra kavga ediyoruz uyandığımda bütün vücudum ağrıyor oluyor en az 2 günde bir bu rüyayı görüyorum bu ne anlama geliyor ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir anlaşmazlık yaşadığınız biri ile uzlaşmaya varılmasına yorumlanır.

 6. Pelin dedi ki:

  Ben rüyamda sevgilimle karşılaştım gelmeme durumunun nedeni söyledi bende bırak işte hep aynı şeyler gibi söylenerek önden o arkamdan gülümseyerek eve doğru gidiyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olacağına yorumlanır.

 7. Jale dedi ki:

  Rüyamda sürekli görümcemle çok şiddetli kötü kavga ettiğimizi görüyorum. Kendiside zaten hiç iyi değil bana karşıda iyi değil. Din öğretmeni olacak bide.

  1. admin dedi ki:

   Bazı ön yargıların gerçek çıkmasına yorumlanır.

 8. Naz dedi ki:

  Rüyamda kaç gündür üst üste aynı kişi ile sürekli bir tartışma halindeyim sürekli beni ailesini rahatsız etmemle suçluyor bende ona bağırıyorum ben karıncayı incitmiş insan değilim diyorum bağırıyorum oda bana bağırıyor bir gün öncesindede bana hakaretler ederken ben suratına tabak fırlattım kırdım rüyamda çok sıkıldım her gün her gün aynı ruyalardan 😳

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin sizden uzak durmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status