Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Rüyada hep aynı kişiyle kavga etmek, gördüğünüz kişiye ile fikir ayrılıkları yaşayacağınıza yorumlanır. Belki sizi rahatsız eden bazı şeyler olabilir ve bir süredir ona söylemek istediğiniz şeyler içinizi kemirebilir. Artık bir şeyleri itiraf etmeniz gerekecek. Gerçek hayatta da bu kişi ile aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Ancak konuşmanız ve sorunları çözmeniz gerekiyor. Yoksa ikiniz de birbirinizden uzaklaşmaya başlayabilirsiniz ve ilişkiniz tamamen bozulabilir. Eğer aranızı bozmaya çalışan kişiler varsa temkinli olmanızda fayda var. Aranızı açmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Rüyada kavga ettiğini görmek, hiç anlaşamadığınız biri ile sonunda anlaşmaya ve orta noktada uzlaşmaya yorumlanır.

Rüyada sürekli aynı kişiyle kavga ettiğini görmek,  bazı yorumcular tarafından da bu kişinin arkanızdan konuştuğuna yorumlanır. Belki sizinle ilgili dedikodu yapıyor olabilir ya da verdiğiniz bazı sırları paylaşabilir. Özel hayatınızda fazla şüpheci oabilirsiniz. Özellikle çevrenizde duyduğunuz şeyler sizi çok etkileyebilir. Eğer rüyanızda sürekli sevgilinizle kavga ediyorsanız, onun sizden bir isteği olabilir. Maddi ya da manevi olarak sizden yardıma ihtiyaç duyabilir. Rüyada küs olan biri ile kavga etmek, bu kişinin gelip de özür dilemesine yorumlanır.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Tartışmak

Geçmişte yapılan bazı hataların tekrar etmesi ve o kişinin size yine aynı şeyleri yapmasından korkmanıza yorumlanır. Aştığınız bazı sorunların yeniden tekrarlanmasından endişe edebilirsiniz. Belki sizin güveninizi kaybedecek bir şey yapabilir. Ya da duyduğunuz bir takım şeylerden dolayı bu kişiye karşı ön yargılarınız çoğalacak. Belki ağzınızdan laf almaya da çalışabilir. Rüyada ölmüş biriyle tartışmak, her kim ile zamanında kavga edildi ise barışılmasına yorumlanır.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre sürekli aynı kişiyle kavga etmek, hüsrana uğramaya, özel hayatınızda alacağınız üzücü haberlere ve kalbinizin kırılacağına yorumlanır. Bu kişi sizi üzecek bir davranışta bulunabilir ya da güveninizi sarsabilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

12 Yorum

 1. Çiğdem
 2. cuma dalan
 3. Gazel
  • admin
 4. Şevval
  • admin
 5. Pelin
  • admin
 6. Jale
  • admin
 7. Naz
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status