Rüyada Sürgülü Kapı Görmek

Rüyada sürgülü bir kapı görmek, hedefinize giden yolda birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız. Kötü durumda, rüyada pasla kaplı hatalı sürgü görmek, tüm çabalarınıza rağmen kaybeden olacağınızın ve rakibinizin harika silahlar yapacağının habercisidir.

Rüyada evinizin kapısını içeriden sürgü nedeniyle açamıyorsanız, bazı nüansları anlayamadığınız için ekipteki karmaşık ilişkinizi ifade eder. Herkesin size adaletsiz davrandığı konusunda yanlış bir kanaat oluşturmuşsunuz. Daha yakından bakın ve endişelerinizin hiçbir temeli olmadığını anlayın.

Rüyada sürgüyü açmak için sayısız girişimde bulunduysanız, ancak hepsi başarısız olduysa ve kapı kilitli kaldıysa, bu, içgüdüsel olarak hedefinize doğru doğru yöne çarptığınızı varsayar.

Rüyada evinizin kapısının sürgüsü kırılmışsa, kötü niyetli kişilerin sırlarınıza erişimi olduğunu söyler. Bu bilgileri size karşı kullanma şansını kaybetmeyeceklerdir.

Rüyada sürgülü demir kapı görmek, gerçekte kendi korkunuzdan dolayı kafanızın karıştığını söyler. Bu duyguyu herkesten saklamak için çok çaba sarf ediyorsunuz.

Rüyada kapı sürgüsünü onarırsanız, ailenizdeki ilişkiden memnuniyetsizliğinizi gösterir. Bu durumu değiştirmek için adımlar atıyorsunuz ve sevdiklerinizle barışmak için çok şey yapmaya hazırsınız.

Rüyada kapı sürgülemek, rüya sahibinin yolunda duran engellerin bir alametidir. Rüyada kapı sürgüsü kapatmak, en yakınlarınızla bile tartışmaktan kaçındığınız endişeleriniz olduğunu gösterir. Sorunlarınızla tek başınıza başa çıkabileceğinizi umarsınız.

Rüyada birisi evinizde sürgüyü kırdıysa, bu rüya sizin saflığınızı gösterir ve tüm arkadaşlarınızın gerçek arkadaşlarınız olmadığını hatırlatır.

Freud’un rüya kitabında, rüyada kapı sürgüsü görmek, cinsel partnerle ilgili güvensizliği sembolize eder. Bir sürgü rüyası, mevcut partnerinizle yakın ilişkiler kurma korkunuzu gösterir. Duygularınızın doğru olması mümkündür ve ayrılmak daha iyidir. Her durumda, böyle bir rüyadan sonra, bu kişiyle olan ilişkinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Rüyada kapıyı sürgülerseniz, son derece nahoş bir insanla ilişkiden kaçındığınızı söyler. Rüyada sürgüyü açarsanız – yakında hayatınıza birçok yeni ve olumlu izlenim getirebilecek yeni romantik bir arkadaşla tanışacaksınız.

Bakınız: Rüyada Kapı Kilitlemek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status