Rüyada Sütyen Görmek

Sütyen, kurnazlık ve gizlilik sembolüdür. Bu samimi gardırop detayı çok uzun zaman önce rüya kitaplarında ortaya çıktı, ancak iç çamaşırı ve gömlekler birkaç yüzyıl boyunca popüler olduğu için anlamını yorumlamak zor değildi. Bir sutyenin sembolizasyonu bedeni, özellikleri ve küçük detaylarına göre değişebilmektedir. Genel olarak, bir sutyen, kadınların hileleri veya kurnaz tanıdıkları olarak yorumlanır.

Rüyada sütyen görmenin erkekler için ne anlama geldiğini anlamak gerekir. Bu hoş bir rüya olmasına rağmen, yine de bazı acıları ve kötü deneyimleri gizler. Böyle bir rüyadan sonra bir erkeğin cinsel güçle ilgili sorunları olması mümkündür ve acilen bir doktora başvurmaya değer.

Rüyada sütyen hediye almak, bu harika gece görüşü, olumlu bir olay dönüşüne işaret eder. Çalışmanızın yüksek değerlendirilmesini, bir prim veya terfi vaat ediyor.

Rüyada bir kız aynada kendini iç çamaşırıyla görürse, rüya onun özellikle etkilenebilir ve savunmasız olduğunu belirtir; büyük olasılıkla, bir savunucusu yok.

Rüyada büyük boy bir sutyen görmek, sevgili bir insanla yakın bir yakınlığa işaret eder. Gerçekte şarkı söylüyorsanız, bu rüya uzun süreli duygularda gelişmeyecek gündelik cinsel ilişkiler vaat ediyor; bu yüzden kendini boş insanlara harcamamalısın.

Rüyada bir kadın sutyen giymeye çalışırsa, kendini hoş olmayan bir durumda bulacağına işarettir. Birisi dedikodu yapabilir ve hayatını arkadan tartışabilir. Hata yapmamaya özen göstermelidir.

Garip bir durum, rüyada bir kadının sutyen giymeyi unutması, yakın bir çatışmayı haber vermesidir. Sonraki haftalarda ağzı kapalı tutmak daha iyidir; yani, tartışmaya katılmamak veya bir adamla çelişmemek. Kocasız ya da işsiz kalmaktansa nazik ve esnek olmak daha iyidir.

Bakınız: Rüyada Sütyenli Kadın Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status