Rüyada Suyun Dibine Dalmak

Rüyada suyun dibine daldığını görmek, talebinizin reddedileceğine işarettir. Mutlaka işte değil, ailede uzun zamandır sorduğunuz bir şey olabilir ve hala bunun kötü bir fikir olduğuna karar veriyorlar. Ne kadar argümanınız olursa olsun, fikirlerini değiştirmeyecekler. İyi ilişkilere sahip olmak ve onu tamamen bozmamak için bu fikirden kurtulmanız gerekir. Ancak çok ısrarcıysanız ve hala bunu yapmak istiyorsanız, planınıza alışana kadar uzun süre beklemeniz gerekir.

Rüyada tüple dalış yapmak, arkadaşlarınızla bir çatışma yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada dalış  yapanlar görmek, gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada okyanus dibine dalmak, patronunuzun sizi hayal kırıklığına uğratacağı anlamına gelir. Belki de işte çok hayal kuruyorsunuz ve bazı görevleri bitirmeyi unutuyorsunuz. Bununla ilgili birkaç uyarınız olmasına rağmen yine de aynı davranışa devam ediyorsunuz. Bu pozisyonda kalmak istiyorsanız, daha dikkatli olsanız iyi olur, değilse – kovulmanın zamanı geldi çünkü diğer insanlar bu pozisyonu daha büyük bir hevesle istiyor.

Rüyada dip dalmak, birinin dedikodularının merkezinde olacaksınız. Çıkarmak için – aşk ilişkiniz sona erecek.

Evli olmayan bayan için dalmak, yalnızlık veya kısırlık anlamına gelir.

Rüyada denize dalıp çıkamamak vurguna uğramak, rüya iyiye işarettir. Yakında şanslı olacaksın.

Rüyada dalış eğitimi almak, göğüs ile ilgili olası sorunların bir işaretidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status