Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırmak, sıkıntılardan arınarak refaha erişmeye, nazar ve kem gözden kurtulmaya yorumlanır. Şansınız açılabilir ve her şey yoluna girmeye başlayabilir. Artık şansın ve talihin açıldığını alacağınız haberler ile anlayabilirsiniz. Mutlu bir döneme girerek sevdiklerinizi de mutlu edebilir, daha pozitif olabilirsiniz. Rüyada tabak kırılması, ayrıca işlerin açılması ve bol kazanç sağlamak, kendinizi daha güçlü kuvvetli hissetmeye de yorumlanır. Üzerinizdeki karamsarlığı ve negatif enerjiyi atarak, yeniden daha güzel şeyler için çaba harcayabilir, çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Bazı haberler sizin iç huzurunuzu sağlayabilir.

Rüyada başkasının tabak kırması, düşmanlarınızın sizden uzak durmasına ve size kötülük edemeyeceklerine yorumlanır. İşleriniz önüne engel koyan kişiler olsa da emellerine ulaşamayacaklar. Sizi sürekli huzursuz eden biri de hayatınızdan çıkabilir. Kötü niyetli insanların şerrinden korunabilirsiniz bu kişilerin maskeleri düşebilir.

Rüyada Tabak Bardak Kırdığını Görmek

Kısa süreli sorunlar ile uğraşmak, bir süre sorumluluklarınızın artmasına ve bitkinliğe yorumlanır. Hem iş hem de özel hayatınızda çok fazla görev üstesinden gelmeniz gerekebilir. Aynı anda pek çok iş ile birden uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada Porselen Tabak Kırdığını Görmek

Uzakta yaşayan birinden gelecek haber sizi çok mutlu edecek. Bu çok özlediğiniz birinden de gelecek haber olabilir. Belki size sürpriz yapabilir ya da hediye getirebilir. Uzaktaki sevdikleriniz sizi mutlu edecekler, belki davet de alabilirsiniz.

Rüyada Cam Tabak Kırdığını Görmek

Hane içerisinde yaşanan bir takım sorunlar yüzünden siz de olumsuz etkilenebilirsiniz. Belki akrabalarınız ile mal mülk paylaşımına dair bazı problemler çıkabilir. Onlarla anlaşamayarak darılabilirsiniz. Ya da sizin hakkınızı çiğnemeye çalışabilirler.

Rüyada Yanlışlıkla Tabak Kırmak

Bir zamanlar istemeden de kalbini kırdığınız biri ile yeniden görüşmeye başlayabilir, onun gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Eğer haksızlık yaptığınız biri varsa ona karşı da hatanızı telafi etme şansınız olacak. İç huzurunuzu yeniden sağlayacaksınız ve dargınlıklar sona erecek.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre tabak kırılması, kötü şansın bitmesi ve şansın açılması, kısmetlerin çoğalması, işlerin yoluna girmesine yorumlanır. Hayatınızda yaşanan aksilikler ve sorunlar son bulabilir. Bazı alacağınız haberler de şu günlerde keyfinizi yerine getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

17 Yorum

 1. Selen
 2. Cemile
  • admin
 3. Onur
  • admin
  • Yağmur
   • admin
 4. Ayan
  • admin
 5. Fatima
  • admin
 6. Hülya
  • admin
 7. Ahmet Koray
  • admin
 8. Gizem
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status