Rüyada Takip Edildiğini Görmek

Rüyada takip edilmek, endişelerin artmasına ve uykusuz kalmaya yorumlanır. Şu günlerde yaşadığınız bazı sıkıntılar uykunuzu kaçırabilir. Sürekli bir konuda düşüncelere dalabilirsiniz. Mesela para sorunları ya da borçların artması gibi meseleler aklınıza takılabilir ve sürekli çözüm arayışında olabilirsiniz. İşsizlik de söz konusu olabilir. Eğitim ya da iş hayatında çıkan problemleri aşmakta çaresizliğe kapılabilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bazı korkularınız ile yüzleşmeniz gerekebilir.

Rüyada tanıdığın biri takip edilmek, bazı planlarınızın pek de yolunda gitmeyeceğine ve bir takım aksilikler yaşanacağına yorumlanır. Bu tanıdığın kişi senin zor zamanında yanında olabilir. Onunla dertleşmeye ihtiyacın olabilir. Rüyada tanımadığın yabancı biri tarafından takip edilmek, hayatına girecek insanlara karşı temkinli olmana yorumlanır. Yeni ortaklıklar yüzünden maddi kayıplar yaşanabilir.

Rüyada Arabayla Takip Edildiğini Görmek

Sürekli aklınıza takılan bir sorunun giderek büyümesine ve mutsuz olmanıza yorumlanır. Hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmemesi artık canınıza tak edebilir ve yeni çareler aramaya başlayabilirsiniz. Kendinizi bazı insanlara karşı da mahcup hissedebilirsiniz.

Rüyada Arkadaşının Takip Edildiğini Görmek

Bir takım talihsizlikler yaşamak ve arkadaş çevresinde sizi üzecek bir dostunuza yorumlanır. Bu arkadaşınız sizin güveninizi sarsabilir. Arkanızdan çevireceği bir takım işler yüzünden arkadaşınız ile küsebilirsiniz. Sosyal hayatınızda yaşayacağınız sorunları aşmak zaman alabilir.

Rüyada Polis Tarafından Takip Edildiğini Görmek

Sevdiğiniz biri tarafından kalbiniz kırılabilir. Gönül işlerinde de büyük hayal kırgınlıkları yaşanabilir. Hoşlandığınız insan ile kavuşamayabilir, yalnızlık çekebilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insan ile bir süre ayrılık yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kedi Tarafından Takip Edildiğini Görmek

Harcadığınız çabaların en sonunda sonuç vermesine ve kısmetlerin çoğalmasına yorumlanır. Hayatınız bir anda güllük gülistanlık olabilir. Kalbinizi pırpır ettirecek biri ile tanışabilirsiniz. Özel hayatınızda da yakında uzun süredir hasret kaldığınız mutluluğa erişmeniz olasıdır.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Takip Edildiğini Görmek

Talihin açılması, kısmetlerin çoğalmasına yorumlanır. Hayatınıza yeni biri girebilir ve sizi çok mutlu edebilir. Uzun süredir hoşlandığınız biri ile de ilişkiye başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir.

Rüyada Kadın Takip Edildiğini Görmek

Bir kadın hakkınızda bazı dedikodular yapıyor olabilir. Eşiniz ya da aileniz ile aranızı açmak isteyen bir kadın da olabilir. Laf taşıyarak aranızda husumet çıkarabilir.Sizin mutluluğunuzu kıskanan ve dolduruşa getirmeye çalışan kişilere karşı temkinli olun ve sözlerine kanmayın.

Rüyada Erkek Takip Edildiğini Görmek

Bir erkeğin sizi maddi yönden mağdur edeceğine, verdiği sözleri tutmayacağına yorumlanır. Sizi mutsuz edecek bir haber de verebilir. Bir süredir sizi beklenti içerisine sokan ve sözler veren bir erkek tarafından da yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Rüyada Takip Edildiğini Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre takip edilmek, manevi yönden zayıf hissetmeye ve iç sıkıntıların artmasına yorumlanır. Çok fazla endişeniz olabilir. Alacağınız bazı haberler de sizi umutsuzluğa düşürebilir ve geleceğe dair bir takım endişeleriniz olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gamze dedi ki:

  Rüyanda 20 30 tane böyle kafalarına kadar simsiyah adam vardı beni arıyolar bende saklanıyorum sonra beni buluyolar ve bana diyolar ki seni cinlere teslim edicez Onlardan çocukların olucak falan. Çok kötü uyandım boğazım da ağrıyordu. Ne olabilir?

 2. Rümeysa dedi ki:

  Rüyamda beni seven bi kuzenim ( bem onu sevmiyorum)okuluma gelmişti yanında kardeşleri de vardı ve beni takip ediyorlardı daha doğrusu kovalamaca diyebilirim ben hep kaciyordum ondan, o ise hep pesimden geliyordu sonra hocamin yanına gittim ve onunla bahçede yürüdüm yanıma gelmesin diye oda bankta oturup beni izledi rüyanın sonunda ise okul kapısının önünde güvenlik ile konuşuyordu (admin bu ilk değil daha öncede beni takip ettiğini görmüştüm ve ben ondan hep kaciyordum)

 3. Rümeysa dedi ki:

  Rüyamda bana aşık olan kuzenim (ben onu sevmiyorum) 2 kardeşiyle birlikte okuluma geliyordu ve beni okulda yakalamaya çalışıyorlar bende ondan kaçıyorum sonrabi hocam bahçede yürüyor bende yanına gidip onunla yürüyorum yanıma gelmesin diye oda bankta oturup beni izliyor en sonunda okulun kapisinin önünde güvenlik ile konuşuyordu (bu ilk admin sürekli ben kaçıyorum oda beni kovalıyor nedeni bilmiyorum)

 4. Rümeysa dedi ki:

  Rüyamda bana aşık alan kuzenim kardesleriyle birlikte okuluma geliyordu heralde benle bisey konusmak icin bilmiyorum surekli beni yaklamaya calisiyordu bende ondan kaçmaya çalışıyordum okulun içinde bayaa kovalamaca gibi sonra sevdiğim bi hocamın yanında yürüyorum bahçede birlikte dolaşıyoruz oda bi bankta oturup bana bakıyor en sonunda okul kapısında güvenlik ile konuşuyordu… ama ben bu aralar sürekli kafamda olmamasına rağmen onu ruyamda görüyorum ve sürekli beni yakalamaya çalışıyor bende kaçıyorum ondan bu ne demek admin lütfen yardim et👋

  1. Rümeysa dedi ki:

   Rüyamda bana aşık alan kuzenim kardesleriyle birlikte okuluma geliyordu heralde benle bisey konusmak icin bilmiyorum surekli beni yaklamaya calisiyordu bende ondan kaçmaya çalışıyordum okulun içinde bayaa kovalamaca gibi sonra sevdiğim bi hocamın yanında yürüyorum bahçede birlikte dolaşıyoruz oda bi bankta oturup bana bakıyor en sonunda okul kapısında güvenlik ile konuşuyordu… ama ben bu aralar sürekli kafamda olmamasına rağmen onu ruyamda görüyorum ve sürekli beni yakalamaya çalışıyor bende kaçıyorum ondan bu ne demek admin lütfen yardim et👋

 5. Selma dedi ki:

  Rüyamda bir tane adam var ve bizim bakkalimizi biz ona kiraya vermisiz( ama gerçek hayatta bakkalimiz yok) sonra bu adam çikolata nin içinde hap gibi bir şey var ben bunu fark ettim anneme annemde babama söyledi sonra bu adam bizi evin yakınlarına kadar takip etti sonra gitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size iyilikte bulunmasına yorumlanır.

 6. Suheyla dedi ki:

  Ben rüyamada bir kizi gördüm, ve o bir grup dan beraber yaciyor. Başka bir grup la tartışmaya girdi ve bunun yüzünden o tartışdiyi grup hayaletler kulanip onlara zarar vermek istiyorlar. Hayaletler tuaf hayvan lar gibi bir ormandan gelip o grup u takip ediyorlar ve grupu öldürüyorlar. Sadece o kiz kaça bildi ve arabadan çok çabuk gidmeye çalışıyor, ama arkasında hayaletler onu takip ediyor lar. Çok tuaf bir rüyadi. Ne anlama geliyor? Bir cevapla çok sevinirim ve size Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kaygılandıran bir konuda gönül rahatlığına ermeye yorumlanır.

 7. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda yüklü miktarda para taşıma görevi verilmişti. Para bir kadında o götürüyordu. Kadının takip edildiğini anlayıp koluna giriyorum. Takip edildiğimizi söylediğimde panik yapıp kaçmaya çalışıyor. Sakin olmasını söylüyorum. 2 adam yaya 2 Adam arabayla takipte. Yaya olan yanımıza iyice yaklaştığında etrafı kolluyorum. Serin kanlı yürümeye devam ediyorum. Göz göze geliyoruz tam yanımızda. El edip arabayla takip edeni çağırıyor. O sırada 2 yaşlı biri kadın biri erkek yoldan geçiyorlar. Çığlığı basıyorum ve adamlar arabaya binip kaçıyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yaırm kalan işleri tamamlamaya yorumlanır.

 8. Aslı dedi ki:

  Bir kaç kez daha gördüm bu ruyayı. Ruyamda küçük oğlan kardeşimle sokakta akşam karanlılta yorıyoruz ve bir yamaç çıkıyoruz, ama bizi takıp eden biri var. Kadın mı erkek mi bilmiyorum. Biz hızlandıkça oda hızlanıyor ve bir ara kucuk kardeşim düşüyor ve sonra sı yok.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi üzüntü ve anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 9. QuanNG dedi ki:

  Rüyamda 2 kardeşim de yanımdaydı ve yatıyorduk. Aynı odada başka bir yabancı adam da vardı. Size göstericem gibi bişeyler dedi tam hatırlamıyorum. Sonra nereye gidersek onu görmeye başladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizi mutlu edecek haberlerin gelmesine yorumlanır.

 10. Melek dedi ki:

  Imam nikahli eşimin resmi nikahlı eşi tarafından 1 avm içerisinde takip ediliyorum sonra farkettim izimi kaybetmeye çalıştım o ara ablami gördüm rüyamda ve birlikte uzaklastik ordan sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 11. Xasayeva dedi ki:

  Rüyada sevdiyim(erkek)kişinin eski en yakın arkadaşı beni takip ediyordu.Sonunda bunu hiss edib geriye baktım ve yüz-yüze geldik.Atışmaya başladıq.Bana sakin olmami söyledi.Sevdiyimin bana saçlarim için bir yağ gönderdiyini söyledi.Vitaminli bir yağ.Bunuda söyleyimki benim sevdiyim asker)))Benim saçlarimda çok azicik fönden dolayi yanma yipranma vardi bende bazi şampuan ve ilacla eski haline getirdim.Amma şimdi neden boyle bir rüya anlamadim lütfen yorumlarmisiniz?Zahmet diyilse.

 12. Xasayeva dedi ki:

  Rüyada sevdiyim(erkek)kişinin eski en yakın arkadaşı beni takip ediyordu.Sonunda bunu hiss edib geriye baktım ve yüz-yüze geldik.Atışmaya başladıq.Bana sakin olmami söyledi.Sevdiyimin bana saçlarim için bir yağ gönderdiyini söyledi.Vitaminli bir yağ.Bunuda söyleyimki benim sevdiyim asker)))Benim saçlarimda çok azicik fönden dolayi yanma yipranma vardi bende bazi şampuan ve ilacla eski haline getirdim.Amma şimdi neden boyle bir rüya anlamadim lütfen yorumlarmisiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla görüşmek, yeni fırsatlar sunulmasına yorumlanır.

 13. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım başörtülü bir kadının beni takip ettiğini gördüm sonra babam ortaya çıkıp kadına tokat attı kadında gitti sonra babam bana ölümcül bir hastalığa yakalandığını söyledi ve şok oldu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız bir kadından iyilik görmeye yorumlanır.

 14. Sema dedi ki:

  Selamun aleyküm. Gece rüyamda ev arkadaşımla bir iş yolculuğuna(sanırsam) çıkıyorduk. Havaalanına gittik ve beklerken havaalanının bir departmanında küçük bir yangın olmuş haber geldi ama çok büyük değilmiş falan neyse biz uçağa binip gittik. Sonra yine bizi havaalanında gördüm bu sefer de dönüş için oradaydık. Alt kata inmiş uçağa biniş kapısında bekliyorduk fakat yanımızda hiç kimse yoktu, görevli de dahil. Biz tek başına bayağı bekledik uçak kalkış zamanı yaklaşınca ve kimse gelmeyince tekrar yukarı çıkıp bir sorun mu oldu diye bakmaya gittik. Yukarı çıktığımız gibi bir görevli bizi tuttu ve bir baktık tavanlarda siyah duman izleri falan var. Görevli onu takip etmemizi söyledi ve asansör vardı bir tane, tek kaçış yolunuz dedi başka türlü çıkamazsınız falan. Son anda asansör kalkacakken ben ayağımı falan araya sıkıştırdım da asansöre bindik ve yukarı çıktık, uçağı hazırlamışlardı ve biz de uçağa bindik. Derin bi oh çektik ve rüya bitti, yorumlar mısınız acaba 🙏🏻

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatlarına ve ikilemde kalmaya yorumlanır.

 15. Hilal VİCDAN dedi ki:

  Rüyam’da küçük bir kiz çocuğu tarafindan takip edildim. Ve sürekli bana birşeyler söylemeye çalışıyordu fakat ben cevap vermedin konuşmadım. Biraz ürpertici korkutucu bir rüya idi teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dileğin gerçek olmasına yorumlanır.

 16. Lorene dedi ki:

  Ruyamda arkadasimi bir kadin takip ediyordu hem de çok yakından gizlenmeye gerek de duymadan ben de guvenlik gorevlisini çağırıyordum kadını uzaklaştırdı bizden. Sonra da baska bir arkadasimin hamile kalmasi biraz zor bir arkadasimin hamile olduğu öğrenip çok sevindim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen biri ile hasret gidermeye yorumlanır.

 17. Merve dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın yerini öğrenmek isteyen bir adam beni arabayla mahalleme kadar takip ediyodu koşarken elimde karton poşetin içinde olan badem çekirdekleri vardı onlar düştü arkamı dönüp alıcaktım ki o hala geliyodu. Dönüp alamadım en son arabadan inmişti ve bir kargocu gibi bi evlere telefon dağıtıyodu o ara kaçtım evime geldim..

  1. Merve dedi ki:

   Rüyalarımda çoğu zaman (her biri birbirinden farklı) bir erkek tarafından takip edildiğimi görüyorum bu neyden dolayı ?

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 18. Mon salai dedi ki:

  Rüyamda küçük erkek bir çocuğun beni takip ettiğini gördüm onu kıyafetleri eskiydi 13 yaşlarında vardır ona beni takip etmemesi gerektiğini söyledim ve bağırdım oda beni takip etmediğini şuradaki taksi kulübesi gideceğini söyledi oraya giderken onu izledim ama orda onu kimsenin tanımadığını farkettim eve giderken tekrar peşime takıldı bu sefer onunla kavga ettim onu yere düşürdüm o kaçmaya çalıştı ama poşetini düşürdü onun için önemli bi poşetti kavga ettik onu kendimden uzaklaştırmaya çalıştım daha sonra kaçtı ben eve başka yollarda gitmeye başladım elimde döner ekmek tarzı bişey vardı onu yiyordum ve taze soğan ekili bir yer gördüm ama ana yolun üstünde çimen gibi taze soğan dikili sonra sudan ördek tutan bi kız gördüm ayrıca beynimde bir haber spikerinin sesi duyuluyordu haber şöyleydi süt sağmalık ineklerimiz arttı ve hamile inekler doğurdu gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmek, zenginliğe yorumlanır.

 19. Merve dedi ki:

  Marketteydim. Kasiyere geldim sıra vardı. Sonra işte sıra bana geldi marketten çıktım ve birisi beni takip ediyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı şüphelerin bitmesine yorumlanır.

 20. Azra dedi ki:

  Rüyamda yolda yürürken genç bir erkeğin beni takip ettiğini gördüm elimde torbalar vardı yardım edeyim mi dedi daha sonra kırtasiyeye girdim karton seçerken beni bekledi ben karton almaktan vazgeçtim orda rüya bitti bu ne demek oluyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkeğin sizi uyarmasına, tavsiye vermesine yorumlanır.

 21. Rc dedi ki:

  Rüyamda bir yakın arkadaşım ile birlikte alışveriş merkezinde geziyorduk. Daha sonra alt kat gibi bir yere indik. Benim elimde siyah cok ince beyaz çizgileri olan bir poşet vardı ben onu elimde salliyordum. Sonra biz aşağıdayken yan taraftaki merdivenlerden beni eskiden sevdiğini bildiğim çocuk iniyordu. Bizi takip ediyormuş gibiydi. Daha sonra ben başka bir tanidigim mağazasına gitmiştim.

  1. Rc dedi ki:

   (Bir de rüyada unuttuğum bir şey olarak) eskiden oturduğum binadaki bir kız çocuğu vardı benden küçük sonra o kız hiçbir sey yokken durduk yerde kızın durduk yerde atlaması ve benim kolumu küçük bir ısırık izi bırakmıştı saat şeklinde. Daha sonra arkadaşım kızı sakinleştirmek ya da etkisini azaltmak için bacağına cimck vs yapması, çünkü kıza bir şeyde yapmamak istememiştim pek daha sonra kurtuldum kızdan ve arkadaşımla dediğim mağazadaydık.. Böyle garip bir rüya

  2. admin dedi ki:

   Sizden uzaktan hoslanan birinin duygularini acmasjina, hoslandigini soylemesine yorumlanir.

   1. Rc dedi ki:

    Benden uzakta farklı bir şehirde farklı bir yerde gibi mi ya da etrafımda ama benden uzak duran birisi gibi mi?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzakta birinin sizi çağırmasına yorumlanır.

     1. Rc dedi ki:

      Hoşlandığını söylemesi mi, çağırması mı? confused,mixed

    2. Aslı dedi ki:

     Bir kaç kez daha gördüm bu ruyayı. Ruyamda küçük oğlan kardeşimle sokakta akşam karanlılta yorıyoruz ve bir yamaç çıkıyoruz, ama bizi takıp eden biri var. Kadın mı erkek mi bilmiyorum. Biz hızlandıkça oda hızlanıyor ve bir ara kucuk kardeşim düşüyor ve sonra sı yok.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi olarak rahata ermek, kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 22. Ebbuş dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle beraber kapkaranlık bi parkta oturuyorduk.sevgilisiymiş bi adam geldi ve evliymiş arkasından bir kadın ve adam takip ediyorlardı.ben farklı bi yerde oturuyodum gizleniyo gibi.kadının konuşmasını duydum beni işaret ederek bu kadını da takibe alın dediğini duyunca çok tedirgin oldum.eşim yanıma gelmiş.4 kişi yemek yiyoruz her yerden izlendiğimi bir gurupnerkeğin göz hapsinde olduğumu fark ediyorum sürekli.kimseye bi şey diyemeden kuzenim ve sevgilisiyle ayrılıp arabanın olduğu otoparka doğru ilerliyoruz.otoparka girdiğimizde 6 7 kişinin bizi takip ettiğini fark ediyorum.eşim sarılıp öpmek istiyor arkadakilerin bi şey yapacak korkusuyla istemediğimi söyliyorum o esnada eşime arkadan boğazını sıkara saldırıyorlar uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya haneden hayirli haberle almaya, cok multu olmaya yorumlanir.

 23. Duygu dedi ki:

  Rüyamda calışışdım binaya tuaf bi Adam geldi. Iki iş arkadaşimda o an yanimdaydi. O tuaf adamin Pisikoloji si bozukdu galiba. Tuaf sesler çıkarıyordu. Biz bu sesleri duyduk ve hemen kapıdan dışarı bakdik ve onu gördük. O an adam bize doğru yaklaşıyordu. Ama bizim iş yerimize kapidan iceri girmedi. Binanin Merdivenlerinde durdu. Acele bi sekilde defalarca kapımızı kilitlemeye çalışdık. Sonunda ben kapiyi kilitledim. O tuaf Adam bana eliyle isaret yapti ve dedi sen bekle sana yapacağımı bilirim. Saatlerce ordan çıkmamı bekledi. Korku içìnde iş yerinden çikamadim. Bu ne anlama geliyor ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görüşmediğiniz kişilerden haber almaya, sorunların bitmesine yorumlanır.

 24. yasemin dedi ki:

  Rüyamda uzak bir yere gitmek için evden çıktım ama alacağım bazı şeyleri unuttuğumu farkedince geri döndüm ki babam arabayla eve geldi o görmeden geri gideyim diye arkamı döndüm ve üzerimde küçük bantaniye gibi birşey vardı kafama kadar çekip beni tanimamasini sağlamaya calissamda meğer o beni tanımış tanimamazliktan gelerek takip ediyormuş arkamdan geldiğini görüyorum ama ben tanımadı sanarak yürümeye devam ediyordum.(not: babam gerçek hayatta da oyuncu, düzenbaz biri)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelecek habere mutlu olmaya yorumlanır.

 25. merak dedi ki:

  akşam bir yolda yürüyorum tek başıma önümdede bir köpek yürüyor .Bi ara arkama baktığımda eski nişanlımın beni takip ettiğini görüyorum şaşırıp devam ediyorum yürümeye yolun sonunda uzun kalın bir yılan piton yılanı gibi korkup kaçıyorum yılanda peşimden beni yakalamaya çalışıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dostunuzdan iyilik görmeye yorumlanır.

   1. Songül dedi ki:

    Beni çok seven bir çocuğun beni rüyamda takip ettiğini gördüm beni 5 aydır seviyor ama ben sevmiyorum rüyam neye yorumlanır

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizden hoşlanan başka birine yorumlanır.

 26. Hamide kanal dedi ki:

  Rüyamda annem gilin yatak odasında duvarın sıvası dökülmüş içinde mermiler ve patlayıcı maddeler duvarında bulunuyor duvar tam yıkık değil arasına gizlenmiş bir şekilde bunu yapanda babam oluyormuş önünde duvara dayali karyola var ayak ucu kırılmış tahtası ve yatağı içine çökmüş bir şekilde duruyor bunu eşim kırmış diyorum Kendi kendime sonra kalabalık bir avluda toplantı gibi birşeyler oluyor babama soruyorum neden sakladın patlayıcı maddeleri baba diyorum o da emniyetten kalma kızım onlar diyor emekli olunca sakladım birilerinin eline geçmesin kötüye kullanmak isteyen olur diye oraya sakladım diyor orada bizi dinleyen kötü niyetli kişi bizi duyup takip etmeye başlıyor beni ve benim çocuklarımi takip ediyor çocuklarımi kaçırmak için takipi artiriyor bende çocuklarin okul bahçesinde 2 kattan aşağıya çocukları takip ediyorum adam çocuk tutup çocukları yanına çekmeye çağırmaya çalışıyor bende çocukları uyarıyorum kimseyle konuşmayın o çocukla oynamayın birşeyler verirse yemeğin gitmeyin almayın diye ama oğlum pek dinlemiyor o çocukla oynamaya çalışıyor çocuk sürekli çocuğumun yanından ayrılmıyor ki Allah’ım yardım et diye dua ediyorum korumaya çalışırken içimden dua ederken o adamla karşı karşıya göz göze geldik ne olursun Allah’ım kötü bir şey olmasın diye dua ederken de uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi karmaşa ve endişelerin bitmesine, korkulardan arınmaya yorumlanır.

 27. Gokhan dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım birinin çok uzak bir mesafeden üzerime el feneri tutarak beni takip ettiğini gördüm. Ara sokaklara koşup kaçtım Ne kadar kaçıp uzaklaşsamda yine caddeye çıkınca bir fener ile takip edildim. Rüyanın sonunda karşıdan bir polisin bana doğru koştuğunu gördüğüm sırada yine tanımadığım biri arkamdan gelip üzerimden bişey çalıp kaçmaya başladı o sırada uyandım. Lütfen rüyamı yorumlarmısınız şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında başarıya ve rakiplerinizden bir adım öne geçmeye yorumlanır.

 28. Alacabey dedi ki:

  Rüyamda her nereye gitsem sevdiğim kızda orada oluyordu ve hiç konuşmuyorduk ama birbirimizi fark ediyorduk

 29. Pınar dedi ki:

  Rüyada kısa boylu aynı zamanda sanırım down sendromlu biri tarafından takip ediliyordum her defasında kurtulmaya çalıştım ama kurtulamadım

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen biri varsa aranızdaki buzlar erir.

   1. Alacabey dedi ki:

    Rüyamda her nereye gitsem sevdiğim kızda orada oluyordu ve hiç konuşmuyorduk ama birbirimizi fark ediyorduk

    1. admin dedi ki:

     Sevdiğiniz insanla daha sık görüşmeye yorumlanır.

   2. Merve dedi ki:

    Marketteydim. Kasiyere geldim sıra vardı. Sonra işte sıra bana geldi marketten çıktım ve birisi beni takip ediyordu

 30. Defne dedi ki:

  Rüyamda okuldan eve gelirken dolmusa biniyorum ve elimde içinde 6-7 tane altın olan bi kutu var . indigimde yanlış dolmusa bindigimi fark ediyorum ve kutuyu da dolmusta unutmusum. Bilmediğim biryerdeyim ve etrafta benden başka yasli beyaz saçlı güneş gözlüklü bir adam var adam ilk beni gordugunde hissediyorum kotu birşey olacağını ama oradan uaklasiyorum .adam beni takip etmeye başlıyor hizlaniyorum ama hala takip ediyor. Bi bakıyorum yerde dolmusta unuttuğum kutu ve yanina dökülmüş altınlar hemen alıp yola devam ediyorum . adama izimi kaybettirmek için bir eve giriyorum orası ev değil anaokuluymus aslında bir yere saklanıp çocukların hepsine sessiz olun diyorum . sonra oradan bir şekilde anaokulu servisine biniyorum .adam hala beni takip ediyor .onu yolda servisi takip ederken görüyorum en son .ve beni görmeyeceği şekilde servisten atliyorum bir fabrikaya giriyorum ve şansıma bütün ailem orda sonra uyaniyorum iste

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir gelir kapısı aralamaya, çalışıyorsanız iş değişikliği yapmaya yorumlanır.

   1. Buket dedi ki:

    Rüyamda yakın bi zamanda boşanmış olan amcamın yanında bi kadın gördüm sonra ordan hızla uzaklaştım uzaklaşırken takip edildiğimi hissettim ve tekrar aynı hızla geri döndüm dönerken amcamın yanındaki kızla beni takip eden adamın organize çalıştıklarını farkettim ve daha sonra amcama yarim etmek için çözüm yolları arayama başladım

    1. admin dedi ki:

     Yakın zamanda amca tarafından haberler alınabilir, bazı sıkıntılar çözülür.

 31. Aslı dedi ki:

  Rüyamda akşam dışarda dolanırken 12-13 yaşlarında bir çocuk görüyorum. Sonra bir sıkıntısı olup olmadığını soruyorum. Bu sefer peşimde ayrılmıyor. Hatta para, sigara gibi şeyler istiyor. Elini direk cebime falan atıyor. Be yapsam da gitmiyor. En son korkmaya başlıyorum kaçıyorum. Ama evim dediğim yer şu an kendi evim değil. Orada çok büyük kocaman lüx bir apartmana giriyorum. Bu sefer kapısı kapanmıyor. O da apartmanın lobisine giriyor. Böyle gördüm. Allah hayra yorsun…

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir maddi külfet olan kimselerin ailenizden uzak durmasına yorumlanır.

 32. Ggggg dedi ki:

  Rüyamda evdeyim tanımadığım bir kadın var uzun zamandıe evimde saklanıyormuş ama ben yeni farkediyormuşum.ayyakkabılığın üstünde saklanmış üstünde kıyafet yığını var ben işte buldum seni diye vuruyoeum birden kaçıyor . Daha sonra ona bağırmaya çalışıyorum sesim çıkmıyor. En son kapalı kapının camından bana bakıyor yine ona git diye bağırmaya çalışıyorum sesim çıkmıyor

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza giren bir kadın huzurunuzu kaçırabilir.

 33. Burcu dedi ki:

  Rüyamda gece yarısı sokağın başında eşimle birlikte oturuyoruz eşim sandalyede otururken uyuyor bende önünde kivi soyarak yiyorum sonra arkadan gelen bir adam görüyorum ve eşimi uyandırıp süriyerek eve götürürken adam bizi takip ediyor tam eve giriyoruz kapıyı kapatacakken adam dışardan zorluyor ve ben güçlükle kapıyı kilitliyorum sonra eşimle babamı uyandırmaya çalışıyorum ama ikiside uyanmıyor korku içinde uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte aldığınız ortak kararlar ikinizi de mutlu eder, yatırım planları yapabilir, aileden destek görebilirsiniz.

 34. Derya dedi ki:

  Rüyamda beni seven çocuk beni takip ediyordu sonra sırf gösteriş olsun diye yoldan geçen bir çocukla kavga etmeye başladılar bende kaçtım izimi kaybettim sonrada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden bir iyilik görülebilir.

 35. Deke dedi ki:

  Rüyamda sürekli tanımadığım birinin beni takip ettigini ozelliklede evinin etrafında dolaştığını görüyordum aileme söyledim ama aldırış etmediler bı kaç defa. Pencerenin önünde beni izlerken gördüm sonrada korkarak uyandım.

 36. Ecem dedi ki:

  Rüyamda okuldan eve dönüyordum ama okulumun olduğu şehirde değilde normalde yaşadığım şehirdeydim. Okuldan çıkınca akli dengesi yerinde olmayan bir adam gizli olmayan bir şekilde beni takip etmeye başladı parmağında nişanlımın taktığı yüzük vardı ve bu yüzük benim yüzüğümün eşiydi. Evime gelmesin diye farklı yollardan vs gittim. Önüme gelen bir kaç insana söyledim takip ettiğini ama kimse bir şey yapmadı. Takip eden kişiye vurdum bağırdım çağırdım ama bir türlü peşimi bırakmadı. En sonunda bir kadına söyledim takip edildiğimi. Kadın adamın yanına iftira atıyor vs diyerek adamla beraber peşime takıldılar en sonunda koşa koşa kalabalık bir yere ulaşmayı başardım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayalleriniz için mücadele edip azmetmek, zoru başarmaya yorumlanır.

   1. Saiali dedi ki:

    Ben ruayda ailem akrabalarimla hep beraber bir otobuste yolculuk etiyimizi ve sevgilimin bizi kosarak takip etdiyini gördüm. Biz vardiktan sonra sevgilimi aradim amma artik yoktu qaliba takip etmeyi kesmişdi.

    1. admin dedi ki:

     Akrabalarınızdan hayırlı bir olay için davet alabilirsiniz.

     1. Nilay dedi ki:

      Normal hayatta beni seven çocuk vardı ben ona hic yüz vrrmezdim geçen gün rüyamda o çocuk beni takip ediyordu acaba ne anlama geliyor

     2. admin dedi ki:

      Bu kişiden yeniden haber almaya yorumlanır.

 37. Ebrar dedi ki:

  Rüyamda bir okul gibi bi yere giderken 13 yaşlarında bi erkek çocuğu beni takip ettiğini gördüm sonra okula girdiğimde beni takip eden çocuğun başka biri tarafından uyarıldı nasıl uyarıldı bilmiyorum ama o çacuk beni takip etmekten vazgeçti ve beni takip etmemesi için uyaran genç hep benim yanımdaydı
  Bu rüya ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Pke de anlaşamadığınız biri ile dost olmaya yorumlanır.

 38. Karanfil dedi ki:

  Rüyamda gece olduğunu gördüm, eve yürüyordum herhalde sonra birden bire takip edildiğimi fark ettim ve erkek olduğunu gördüm. Çünkü arkaya dönünce onu gördüm. Sonra hızlıca az kalsın koşarak bile yürüdüm. Adam da tabi ki hızlandı. Sonra ne olduğunu bilmiyorum. Çünkü uyanmıştım. Ama baya korkuyordum yani şok altındaydım, adamın beni yakaladığında acaba ne yapar diye falan düşündüğümden.

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yapılan hatalar yine önünüze çıkabilir, ancak endişe edildiğini gibi olmaz.

 39. Zeze dedi ki:

  Rüyadayken ablamla eve giderken ara sokakta yeşil bir araç geçiyor. İçinde erkekler var, onlar bizi takip ediyor ben korkuyorum ve diğer sokakta gecen bir apartmandan diğer tarafa merdiven den atlıyorum ve arabanın sesini duyuyorum. Sokak girdik tekrar peşimizden geldiler. Sonra biz karşı Bodrum’da oturan ablaya sığınıyor. Onlar bizi dışarıda bekliyor ablam bana hadi gidelim bir şey olmaz diyor. Ben çok korkuyorum, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Özgüveninizin yerine gelmesine, sevdiklerinizden cesaret alıp zor bir şeyi başarmaya yorumlanır.

   1. Asdfg dedi ki:

    Rüyamda sevgilimle beraber tarihi bir yeri gezmeye gitmişiz. Bir binaya giriyoruz. Uzun merdivenleri var. Çatısın çıkalım manzara güzeldir diye düşünüyoruz. Daha sonra çatıya çıkmaya çalışıyoruz. Ama en üst kata geldiğimizde çatıya giden merdivenler yok oluyor. Sonra biz de olsun, burdaki pencereden de bakarız diyoruz. Ben elinden tutuyorum, sarılarak manzaraya bakıyoruz beraber. O anda bulunduğumuz yer çatı oluyor. Sonra bi anda sesler duymaya başlıyoruz. Arkamızı bi dönüyoruz, sevgilimin arkadaşlarından biri. Sevgilim o anda orada olduğu için utanıyor ve bırakıyor beni aşağı iniyor. Afallıyorum. Hemen arkasından iniyorum. Sonra geziyoruz yine ama elimi tutmuyor. Her yerde o arkadaşı var, hep arkamızda bizi takip ediyor. Sonra sevgilim ağlamaya başlıyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sevdiğiniz insanla birlikte ortak hedeflerinizi gerçekleştirmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status