Rüyada Takla Atmak

Rüyada takla attığını görmek, herhangi bir alanda başarı kazanma şansınız olduğu anlamına gelir. Sadece potansiyelinizi göstermeniz gerekiyor.

Rüyada takla atmaya çalışmak, sahte dostların ve kıskanç düşmanların yol açacağı sıkıntıların habercisidir.

Rüyada birinin takla attığını görüyorsanız, rüyada onlar için hazırlamış olduğunuz kurnaz bir tuzağa yakalanacak olan düşmanlarınıza karşı zafer kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada havada uçarak takla atmak, başarı kazanma yöntemleri konusunda çok orijinal olduğunuz anlamına gelir. Bir atı yakalayamıyorsanız, çevrenizdeki insanlara karşı dürüst olmalısınız. Onlara yalan söylersen, iyi bir şeye yol açmaz.

Rüyada takla atıp düşmek, birine bağımlı olduğunuzu ve durumun sizin için zor olduğunu; birçok soruna ve komplikasyona hazır olun. Siz ve eşiniz, yaptığınız bir hata nedeniyle gerçekleşmeyecek bir anlaşmada para kaybedeceksiniz. Belki de bu rüyadan sonra başka bir iş aramanız veya yeni bir ikamet yerine taşınmanız gerekecek. Rüyada takla atamamak, düşmanınızın sizinle bir kavgayı kazanabileceği anlamına gelir.

Rüyada başkasının takla attığını görmek, bu dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir, rakibiniz tehlikeli ve kurnazdır.

Rüyada eşinin takla attığını görmek, hileleriniz yardımıyla herhangi bir rakibe karşı koyabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada ölünün takla atması, bilinmeyen küreden insanlardan çok fazla etkilenebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status