Rüyada Tarih Verilmesi

Rüyada herhangi bir tarihi verilmesi, yakında önemli bir olayın (doğum günü, yıldönümü, düğün vb.) gerçekleşeceği ve bu etkinliğe katılacağınız ve hatta belki de kutlamanın suçlusu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada önemli bir etkinlik için tarih seçerseniz ancak diğer insanlar sizinle aynı fikirde değilse, gerçekte kendi planlarınızı büyük ölçüde gözden geçirmeniz gerekir.

Rüyada takvime (günlük, tatil listesi, kutlamalar vb.) bakarsanız, yakında eski arkadaşlarınızı ziyaret etmeye davet edileceğinizi bildirir.

Rüyada kendi ölüm tarihini (veya başka birinin) görmek, ölümden önce çözmeniz gereken birçok sorunu ön plana çıkarır.

İnsanlar ayrıca, rüyada belirli bir tarihin, bir tür işaretçi olduğu için, bu gün gerçekleşecek uzun zamandır beklenen bir olayın bir işareti olduğuna inanırlar.

Rüyada tarih duymak, yaşlılığınızın çok uzak olmadığı anlamına gelir. Rüyadaki tarihin kişiyi zamana veya olaya yönlendiren bir işaretçi haline geldiğine inanılır.

Rüyada randevu tarihi ayarlamak, bu her zaman bir ipucudur ve gerçek hayatta komplikasyonlardan kaçınmak istiyorsanız, onu dikkatle yorumlamanız gerekir. Bir rüyanın ayrıntılarını hatırlamak, onu doğru yorumlamanın en iyi yoludur. Bir veya daha fazla ayrıntının kaybı, yanlış yorumlamaya neden olabilir ve bu da onu basitçe işe yaramaz hale getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status