Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yediğini görmek, aile hayatında barış ve uyumu kehanet eden iyi bir alamettir. Bir rüyada çok fazla tatlı gördüyseniz, hayattaki mutluluktan bıktınız demektir. Bir kız için, lezzetli bir tatlı pişirmekten mutlu olduğu bir rüya, yakın gelecekte sevgili erkeğiyle bir randevusu olacağını tahmin ediyor. Ek olarak, böyle bir rüya başka bir neşeli olayı heceleyebilir – mutlu bir evlilik.

Rüyada misafirlerinize tatlı ikram ederseniz, görünüşe göre çok nüfuzlu ve zengin bir adamla, onunla iyi geçinmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada şerbetli tatlı yediyseniz, özel hayatınız ile ilgili sıkıntılara hazır olun.

Rüyada tatlı yemek doymamak, aslında kendinize bir gün bile ayıramadığınız için bunalmış hissediyorsunuz.

Rüyada tatlı bir şey yemek, çok hayırlı bir alâmet olarak kabul edilir. Yakında ailenizin barış ve uyum yaşayacağını vaat ediyor. Rüyada çok tatlı yemek, önümüzdeki birkaç gün içinde alacağınız bir partide daveti reddetmelisiniz.

Rüyada tatlı yemek istemek, gerçekte gönül rahatlığına kapılırsınız: İstediğiniz hedefe neredeyse ulaşmış gibisiniz, ancak aslında bu imkansız. Rüyada tatlı pişirip arkadaşlarınıza tadına bakmadan ikram ettiyseniz, bu rüya, çok sevdiğiniz hayalinizi gerçekleştirmek için sofistike yöntemler kullanacağınızı ve şaşkınlık içinde gerçekleşeceğine delalettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status