Rüyada Temizlenmek

Kişisel hijyen rüyanızın konusu haline gelirse – önceki eylemlerinizden edindiğiniz deneyime işaret eder. Geçmişteki alışkanlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı unutamazsınız. Ya da belki kendinizi duygusal düzeyde temizlemeniz gerekir. Her şeye yeniden başlamanın zamanı geldi mi?

Rüyada banyo yapmak ve yıkanmak, yalnızca size zarar verdiğini düşündüğünüz şeyden kaçma ihtiyacınızı gösterebilir. Ancak, size hoş duygular ve rahatlama sağlayan sıcak bir banyo yapıyormuş gibi bir rüya, iyi bir haberin gelmesine yorumlanır.

Rüyada kendini temizlemek ve duş almak, içsel yenilenmenin habercisi olduğuna inanırlar. Böyle bir rüyadan sonra, yaşamda yeni bir aşamaya başlamak ve daha özgüvenli olmak için çok fazla enerji hissedeceksiniz.

Rüyada saçınızı yıkarsanız, bu rüya gerçek hayatta birinden kurtulmaya çalıştığınızı gösterir. Rüyada havlu ile vücudu veya saçı silmek, kendi cinsel hayatındaki hayal kırıklıklarına delalettir.

Rüyada çıplak göründüğünüz ve yıkandığınız anda yabancıların sizi görmesi, gerçek hayatta sizi rahatsız eden heyecan ve endişeye işaret eder. Freudcular, bu tür rüyaların hayal kırıklığı ile ilişkili olduğuna, rüya sahibinin kendi yaratıcı potansiyelini gerçekleştirememesi nedeniyle gerçek hayatta deneyimlediğine inanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status