Rüyada Tepkisiz Kalmak

Rüyada tepkisiz kaldığınızı, üzgün hissettiğinizi ve hiçbir şeyin sizi memnun etmediğini görmek, bu rüya yeni ilginç buluşmayı öngörür. Büyük olasılıkla, ilk başta ilginizi çekecek ve daha iyisini umacaksınız. Ne yazık ki, gerçekte bu randevu boş ve sıkıcı olacak ve bir süre sonra bunu hatırlamayacaksın bile.

Rüyada sevilen birinin ilgisizliğini/kayıtsızlığını gördüyseniz, gerçekte dikkatli olmayı unutarak ve ahlaki standartları ihmal ederek aptalca bir şey yapacağı anlamına gelir. Onu doğru yola sokmanız ve dikkatsiz hareketlerden caydırmanız gerekiyor gibi görünüyor.

Rüyada bir kadın sevdiği birinin tepkisiz kaldığını görürse, gerçekte aynı şekilde davranacaktır. Görünüşe göre duygularını gizlemeye çalışıyor, ama başarısız oluyor. Ancak bir bayan rüyasında partnerine karşı ilgisizliğini görürse, bu adamın sadık ve sevgi dolu bir karısı olacağı anlamına gelir.

Rüyada tepki vermemek, gerçekte gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şeyi kıskançlıkla koruduğunuz anlamına gelir. Sonuçta, bu olaylardan ve insanlardan herhangi bir neşe hissetmeyeceksiniz.

Rüyada tepki verememek, hatalarınızı ve her zaman güzel bir görünümün büyük bir değeri olmadığı gerçeğini fark edeceksiniz demektir.

Rüyada uzun süre can sıkıntısı ve ilgisizlik çekiyorsanız, gelecekte aynı hataları tekrar edeceksiniz.

Freud’un rüya kitabındaki tepkisizlik kıskançlığı sembolize eder. Ayrıca, çok güçlü ve neredeyse kontrollü olacaktır. Bu rüya genç bir kız tarafından görülürse, bilinçaltında teklifi almak istediği anlamına gelir.

Rüyada tanıdık birinin konuşmaması, gerçek hayatta umudunuzu kaybedeceğiniz anlamına gelir. Eski bir arkadaştan ayrılmanız mümkündür.

Rüyada cevap verememek, yakın bir gelecekte ayrılabileceklerine işarettir. Şimdiki aşkı hakkında yanılsamalar yapmamalıdır, o kişinin duyguları değersizdir.

Rüyada her şeye kayıtsız olmak, gerçek hayatta hayal kırıklığı anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status