Rüyada Turkuaz Görmek

Turkuaz hem bir renk hem de güzel bir taştır. Bu renk bir huzur ve sakinlik sembolü iken, taş iyileştirici özellikleriyle bilinir. Pek çok şifacı (hatta Reiki uygulayıcıları), kendilerini başkalarını iyileştirmeye teşvik etmek ve ruhlarını hayatlarında iyileştirdikleri insanların olumsuzluklarından uzak tutmak için bu taşa sahiptir.

Rüyada Turkuaz Taşı Görmek

Rüyada turkuaz taşı görmek, yolunuza gönderilen pozitif enerjileri gösterir. Birinden sizi iyileştirmesini veya size yaşamda pozitiflik göndermesini talep ettiyseniz, bu taşı rüyada görmek oldukça açıktır.

Rüyada turkuaz taşı ovalamayı görmek cesaretlendirmeyi gösterir. Hayatınızda halihazırda yaptığınız iş için cesaretlendirileceksiniz. Bir tür proje üzerinde çalışıyorsanız, çalışmalarınız ve çabalarınız çevrenizdeki insanlardan çokça takdir edilecektir.

Bu taşın doğal enerjileri vardır. Bu taşa sahip olmayı rüyada görmek, içinizde akan pozitif enerjiyi gösterir. Hayatınızda olumsuz davrandıysanız, özellikle şu anda, çevrenizdeki insanlardan çok fazla pozitiflik alacaksınız.

Rüyada turkuaz bir takı takmayı görmek, işinizin geliştiğini gösterir.

Sembolizm:

Turkuaz, yolunuza gönderilen sakinliği, iç huzuru, rahatlığı, yüksek benliği, pozitif enerjileri ve şifaları temsil eder.

Rüyada turkuaz taşı almak, yaşamdaki karı ve uyumu gösterir. İç benliğiniz, mutlulukla mutlu hissedeceğiniz pozitif enerjiler alıyor.

Bu taş bir zenginlik sembolü olduğu için, rüyanızda tek bir turkuaz taşı görmek zenginlik demektir. Rüyada turkuaz taşlarla dolu bir sandık görürseniz, işinizde önemli miktarda kar elde edeceksiniz.

Rüyada bu taşı alnınıza yerleştirmeyi görmek, gelişmiş psişik yeteneklere işaret eder.

En Yaygın Turkuaz Rüyaları:

Rüyada turkuaz taşını parmağınıza takmak – Akrep, Yay, Kova veya Balık iseniz, böyle bir rüya son derece olumludur, çünkü Turkuaz bu burçlar için bir doğum taşıdır.

Rüyada turkuaz taşını boynuna takmak – Böyle bir rüya, hayatınızda korunduğunuz anlamına gelir.

Rüyada turkuaz rengi giymek – Böyle bir rüya, içinizde akan pozitif enerjileri tasvir eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status