Rüyada Uçurum Görmek

Kendinizi uçurumun kenarında gördüğünüz bir rüya, tehlike, pişmanlık ve kayıp anlamına gelir. Gerçekte keder, ev işleri ve panik yaşayacaksınız.

Rüyada uçurum kenarında yürümek, bir ortakla sürekli çekişme nedeniyle ilişkilerin önemli bir komplikasyonu olan görünen mülk kaybını tahmin edebilir.

Rüyada uçuruma düşerseniz, bu kötü bir alâmettir. Yolunuzdaki tehlike sizi israf, para kaybı veya sevilen biriyle tehdit ediyor. Üstelik yere vurulma sesi duyarsanız, hayatınızın bu dönemi uzun, mutsuz ve ahlaki açıdan ciddi olacaktır.

Rüyada uçurumdan bakmak, tüm denemelerin ve sıkıntıların üstesinden gelebileceğiniz anlamına gelir. Böyle bir rüya, hayali tehlike ve yanlış dikkatin bir sonucu olan sinir aşırı yüklenmesini de gösterebilir.

Uçurumdan düşmekten kaçınacak kadar şanslı olduğunuz bir rüya, küresel kargaşadan başarılı bir şekilde kurtulmayı vaat ediyor.

Rüyada uçurumdan düşüp ölmemek, mülk kaybının habercisidir, ilişkideki düzensizliğin neden olduğu yaşam yolundaki engeller. Bir rüyada uçurum gören bir kadın, istenmeyen zor bakımları sollayacaktır. Rüyada uçuruma düşmek, hayali umutların neden olduğu derin bir tatminsizlik duygusuyla yüzleşmek demektir.

Rüyada uçurumun kenarında durmak, başarıya ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğine , hedefinize giden yolda birçok sıkıntıyla karşılaşacağınıza delalettir.

Rüyada kendinizi uçuruma düşerken görürseniz, yakında başınıza olağanüstü bir şey gelecek.

Rüyada birini uçurumdan aşağı iterseniz, bu etrafınızdaki bir karışıklık ve telaşın işaretidir.

Rüyada uçurum deniz görmek, yalanlarla çevrili olduğun anlamına gelir.

Bakınız: Rüyada Uçurumdan İnmeye Çalışmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status