Rüyada Uçurum Kenarında Durmak

Rüyada sarp bir uçurumun kenarında duruyorsanız, konumunuzun zayıf olduğunun kanıtıdır. Ayağınızın altındaki toprağın ne kadar tehlikeli olduğunu bilirsiniz; ve planladığınız iş çok maceralı.

Rüyada uçurumun kenarında yürümek, sizi tamamen içine çekecek her türlü bela ile meşgul olursunuz.

Rüyada uçurum kenarında oturmak, kaderin yüzüstü bırakmayacağına işarettir.

Rüyada uçurum kenarında olmak, plansız satın almaya hazır olun. Yeni şey size birçok olumlu duygu getirecek.

Rüyada kendini uçurum kenarında görmek, romantik bir ilişkide kendi başarınızdan gurur duyduğunuzu gösterir. Aşk maceralarınız kesinlikle etkileyici, ancak herkese bundan bahsetmenize gerek yok.

Bakınız: Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada uçurum kenarından kurtulmak, yakın arkadaşlarınız arasında kıskanç insanların olduğuna delalet eder. Onların eylemleri işlerinizi engelleyebilir. Bu nedenle, dikkatli olmanız ve bu ikiyüzlülerin iddialarına rağmen entrikalarını bırakmanız gerekir.

Rüyada uçurumun başında durup derinliği belirlemek için taş atarsanız, ancak kayanın dibe çarpmasının yankısını duyamazsanız, bunun dipsiz bir uçurum olduğunu anlarsınız. Böyle bir rüya, başladığınız işin son derece riskli olduğuna dair bir uyarıdır. Bunu biliyorsunuz, bu yüzden bu maceralı faaliyetlere devam edip etmemeye henüz karar vermediniz. Olumsuz işaret, ters çevrilmiş kaba su dökmektir. Acı duygulara neden olacak ciddi bir hataya işaret ediyor.

Rüyada arabayla uçurumun kenarından kurtulmak, temelde hoş olmayan ve hatta trajik olayların habercisidir. Son derece olumsuz işaret, denizin dibine bakmaktır. Bu, rüya sahibinin bir akrabasının veya bir arkadaşının vefat edebileceğinin habercisidir.

Rüyada uçurum kenarında namaz kılmak, doğaüstü kötülüklerden kaynaklanan hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Belki bir tür kaza, hatta suyla ilgili felaketler olacaktır.

Bakınız: Rüyada Uçurumdan İnmeye Çalışmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status