Rüyada Vampir Görmek

Vampir, insanların kanıyla ziyafet çeken kişidir. Gece ve güneşten korkan biri, dünyadaki en kendine güvenen ve baştan çıkarıcı kadınları bile nasıl cezbedeceğini bilen biri.

Dişi vampirler, güzellikleri, hem erkeklere hem de kadınlara karşı duyusal tavırları ve sıcak kanıyla ziyafet çekmek için birini öldürme yetenekleriyle tanınırlar.

Rüyada vampir görmek, hayatınızdaki olumsuzluğu tasvir eder. Genelde vampir rüyası, rüyanda mutlu olmadıkça pek iyi bir rüya değildir. Rüyada vampir görmek, sizin çok olumsuz bir insan olduğunuz anlamına gelir. Rüyada kanınızı emen bir vampir görmek, bu, çevrenizdeki olumsuz insanlara teslim olduğunuz anlamına gelir. Kendinizi koruma ve savaşma kapasitesine sahip olsanız bile, teslimiyet tavrınız nedeniyle bunu yapamıyorsunuz.

Rüyada vampir tarafından cezbedilmek büyülenmek, uyanık hayatınızdaki aşkınızla aranızdaki cinsel gerilimleri gösterir. Hayatınızda birine cinsel olarak ilgi duyuyorsunuz ve bu duygu şimdi sizi hayal kırıklığına uğratıyor.

Rüyada vampirle sevgili olmak, bu, birisinin (sevgiliniz veya bir arkadaşınız) önümüzdeki dönemde size zarar verebileceği anlamına gelir.

Sembolizm:

Rüyada vampir cinsel duyguları, korkuyu, teslim olmayı, olumsuzluğu, karanlığı ve hatta ölümü temsil eder. Rüyanda etrafınızda bir vampirin varlığından korkuyorsanız, hayatınızda bir sırrınız vardır. İlişkinizi olumsuz etkileyebileceği için bu sırrı uzun zamandır saklıyorsunuz.

Rüyada vampirin kanını içmesi, aptallığınızı gösterir. Mevcut ilişkinizden mutlu değilsiniz, yine de ona bağlısınız. Partneriniz sizi hak etmiyor ama onu bırakamayacak kadar çok seviyorsunuz.

En Yaygın Vampir Rüyaları:

Rüyada Kendini Vampir Olarak Görmek

Böyle bir rüya, uyanık hayatında acıları ve sefaleti tek başına seçtiğin anlamına gelir.

Rüyada Vampirle İlişkiye Girmek

Bu, vicdanınızdan gelen çok korkunç bir sinyaldir. Hayatınızda olumsuzluk çekiyorsunuz. Aynı zamanda karanlık cinsel fantezilerinizi de temsil edebilir.

Rüyada Vampiri Yenmek

Böyle bir rüya, kendinizde ve hayatınızda gelişme anlamına gelir. Bu, hayalperestin özgüven eksikliğini gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status