Rüyada Vazelin Sürmek Görmek

Rüyada vazelin görmek, yemek masasında arkadaşlarla iltifat, ikram ve buluşma, aile sağlığı, ancak bazen sevdiklerinizin ölümü sembolüdür. Tıbbi özelliklere sahip olan vazelin, hayat verebilir, eski yaraları iyileştirebilir, ancak yanlış kullanıldığında tehlikeli bir silah da olabilir.

Bu rüyanın iki anlamı da olabilir. Bir yandan, bir merhem şifa ve özgürleştirici güç getirir, diğer yandan – bir kişiyi olumsuz yönde etkileyebilecek kötü zamanların üzücü bir alametidir.

Bu nedenle, rüyada kırık bir şişe veya dökülen vazelin görmek, bu kötü bir semboldür. Örneğin, ellerinizden yere vazelin dökülürse, yaklaşan bir tehlikenin göstergesidir, ölümcül bir tehlike olması muhtemeldir.

Rüyada vazelin yemek, bu rüya yaklaşan ölüm haberlerini önceden bildirir.

Diğer durumlarda, vazelin olumlu bir işarettir. Örneğin, rüyada ellerinize veya vücudunuza vazelin sürerseniz, yakın gelecekte beklenmedik övgülerden memnun kalacaksınız demektir. Bu sayede tüm işlerinizi halledebileceksiniz.

Rüyada vazelin sürmek, çoğu zaman işte yöneticinizden övgü ve ödüllerin bir işaretidir. Böylece her şey mümkün, hatta prim bile gecikmeden.

Rüyada özel bir değeri olan bir balsamı hayal ediyorsanız (örneğin, ölümsüzlük, uzun ömür veya çok pahalı) görmek, bu durumda, rüya çok yakın arkadaşların veya akrabaların gelme olasılığı olarak yorumlanabilir. Bu vesileyle, bir ziyafet düzenlemek gerekli olacaktır.

Rüyada eline vazelin sürmek, tüm dilekleriniz gerçekleşecektir.

Rüyada vazelin satın almak, yakında tüm umutlarınızın çökeceği anlamına gelir.

Rüyada yüzüne vazelin sürmek, çok yakında iyileşeceğinize ve kendinizi çok iyi hissedeceğinize delalettir.

Rüyada pembe vazelin görmek, bu bir sıkıntı işaretidir.

Rüyada ayağa vazelin sürmek, şer ve belaların kaynağının siz olduğunuza delalet eder.

Rüyada saça vazelin sürmek, yakında tüm düşmanlarınızdan intikam alacağınız anlamına gelir.

Rüyada merhem sürmek, gerçek hayatta yakın bir kişi tarafından ihanete uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada birine vazelin sürmek, bu rüya sevilen bir kişiyle ilişkilerde değişiklik anlamına gelir. Uzun süre yalnız kalacaksın.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status