Rüyada Volkan Görmek

Kendini kontrol edemediğinde bir yanardağ patlar. Bu bir yıkım işaretidir. Yoluna ne çıkarsa çıksın, o şeyin en küçük varlığını yok eder.

Rüyada volkan görmek, genellikle iyi bir işaret değildir. Hindu kültürüne göre yanardağ, Lord Shiva (yok edici) Üçüncü Gözünü açtığında meydana gelen bir yıkım işaretidir. Bu nedenle, rüyada yanardağ görmek aynı zamanda öfkenizin derinliği anlamına da gelebilir.

İş yerinde aşağılandın mı? Sizi çok üzen bir şey öğrendiniz mi? Eğer evet ise, o zaman böyle rüyalar görmeye mahkumsunuzdur.

Rüyada volkan görmek, kalbinizde çok fazla öfke olduğu anlamına gelir. Rüyada volkanın patlaması çok zaman aldığından, hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklığı yeni değil. Rüyada volkan izlemek, öfkenizin şimdi dışarı çıkmanın eşiğinde olduğu anlamına gelir. Öfke şimdi intikam haline geldi ve hepiniz size veya sevdiklerinize hiç iyi gelmemiş olan herkesten intikam almaya hazırsınız.

Sembolizm:

Rüyada yanardağ, hayatınızdaki öfkeyi, intikamı, duyguları, gizli duyguları, yıkımı ve öngörülemeyen durumları temsil eder.

Rüyanızda yanardağ patlamasından korkuyorsanız, bu, hayatınızda korkunç bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğu anlamına gelir. Ne kadar düşünmeye çalışırsanız çalışın, tahmin edemezsiniz. Çünkü bu durum öngörülemeyen bir yanardağ gibi öngörülemez bir durum olacaktır.

Rüyada volkanda yandığını görmek, senden başka birine karşı öfke ve intikam olduğunu gösterir. Birinin hayatına geri dönmeye çalışsanız bile, o sizi affetmeye hazır değil.

En Yaygın Volkan Rüyaları:

Rüyada Birini Volkanın İçine İtmek

Böyle bir rüya, hayatınızda iki insan arasında yanlış anlamalar yaratmaya çalıştığınız anlamına gelir.

Rüyada Volkanik Patlamalardan Kaçmak

Böyle bir rüya görürseniz, birini kızdırmak için çok yanlış bir şey yaptınız.

Rüyada Soğumuş Volkan Görmek

Böyle bir rüya, bir düşmanla arkadaş olmanın bir göstergesidir. Hayalperest, duygularını kontrol etmek için acil bir ihtiyacı barındırır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status