Rüyada Yakası Kirli Gömlek Görmek

Rüyada gömlek yakasını kirli görmek, toplantı ve yeni yararlı bağlantıların yanı sıra büyük bir şey edinmenin bir işaretidir. Yakanın durumuna dikkat ettiğinizden emin olun. Rüyada sahibinin yakası ne kadar temiz ve beyaz olursa, gelecek o kadar başarılı ve müreffeh olacaktır. Bekar kızlar için, uzun zamandır hayalini kurduğu bir prensle tanışmak demektir. Sadece gitmesine izin vermemesi gerekiyor. Rüyada gömlek yakasını kirletmek, talihsiz bir tanıdık anlamına gelir. Ayrıca, yeni hayranlarınızdan veya ortaklarınızdan biri için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada yakası kirli beyaz gömlek görmek, lüks içinde yaşamak isteyenler tarafından görülür. Yakında refah bir yaşam başlayacak. Rüyada yakayı koparmak kayıplara işarettir. Arkadaşlarınızdan birinin yakasını yırtarsanız, bu kişinin sizin hatanız yüzünden zarar görebileceğini haber verir.

Rüyada yakanın kirlenmesi, bunun yaklaşan kârın ve işinizin kolayca gelişmesinin bir işareti olduğunu söyledi. Dantel yakalar, hayatınızın dikkatsizlik ve romantizm dolu bir dönem geçireceğini söylüyor. O günlerde, her şey çok fazla çaba sarf etmeden ve fazladan çalışma olmadan yapılır. Elbiseye veya başka bir giysiye bir yaka dikerseniz, gardırobunuza yeni bir şey alacaksınız. Yakın gelecekte, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ama alamadığınız bir şeyi satın alacaksınız. Rüyada buruşuk ve yırtık yaka, hayatta zor bir aşama olacağını söylüyor: düzenli gelir, kayıp, sık hastalık yok.

Rüyada yakanın arkasına bir şey dökmek, alkolle ilgili sorunlarınız olacağını önceden bildirir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status