Rüyada Yamyam Görmek

Rüyada aniden bir yamyamla karşılaştıysanız, bu iyi bir işaret değil, sıkıntı ve sıkıntıya işaret ediyor. Yakın gelecekte, güçlü ve zayıf yönlerinizin oldukça iyi farkında olan baş düşmanla açık bir çatışmaya gireceksiniz. Görünüşe göre, çatışma uzun zaman önce şekillendi ve sonunda adil bir dövüş zamanı geldi. Tüm cesaretinizi toplayın, savunma ve saldırı taktiklerini düşünün, savaş stratejisini dikkatlice düşünün ve korkmayın – zafer sizin olacak.

Bu rüyayı Perşembe gecesi görmek, bu rüya iyileşme için çok şüpheli beklentileri olan ciddi ve uzun süreli bir hastalığı öngörür. Rüyada yamyamlar sizi hapsettiyse – büyük olasılıkla, yakında ağır, acımasız ve “kana susamış” bir kişiyle çalışmak zorunda kalacaksınız. Ne yazık ki, iş bitene kadar ağır bir yükten kurtulamayacaksınız. Bir kız için aynı rüya, sebebi olacağı bir kıskançlık sahnesi vaat ediyor.

Rüyada yamyamlar sizi pişirmek istediyse, çevrenizdeki insanların düşmanlığına maruz kalacağınıza işarettir. Rüyada yamyamlardan kaçmayı başardıysanız, akrabalarınızı hayatınız için endişelendireceğinizi söylüyor.

Rüyada yamyamlar gitmene izin verirse, gerçek hayatta iyi haberler alacaksın. Bir rüyada yamyamlar hakkında korkunç bir hikaye duyduysanız, gerçekte tam olarak güvendiğiniz kişinin beklenmedik ihanetine çok kızacağınızı söyler. Ancak, bu aşağılık kişi, kendi eylemi için mutlaka hak ettiği cezayı çekecek ve bir adaletsizliğin düzeltilmesi için savaşmanıza gerek kalmayacak.

Rüyada birinin insan eti yediğini görmek, gerçekte bu kişi size korkuyla ilham veriyor gibi görünüyor.

Rüyada yamyamlardan kaçmak, daha önce yaptığınız işler için pişmanlık duyacaksınız. Böyle bir rüyadan sonra kadın, sevgilisinden aldatma ve kurnazlık için af isteyecektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status