Rüyada Yangın Merdiveninde Oturmak

Rüyada yangın merdiveninde oturduğunu görmek, bir hata yaptığınızın farkına son anda varmaya yorumlanır. Son dakika bir hatadan geri dönebilirsiniz. Yaşanacak bir takım aksilikler son dakikada önlenebilir ve bir belayı ucuz atlatabilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz sizin gerçeği fark edip uyanmanızı sağlayabilirler. Bela ve musibetten kurtulacak, bazı şeylerin değerini anlayacağınıza delalettir. Bazı dersler çıkarabilir ve bundan sonra çok daha temkinli olabilirsiniz. Özellikle dost ve düşmanı artık daha rahat ayırt edebilirsiniz. Bazı şeyler için acele etmeden pek çok yönden hazırlıklı olmanız gerekebilir. Risk almaktan kaçınabilirsiniz. Yoksa bu riskler ileride pişman olmanıza yol açabilir.

Rüyada tanıdığın birinin yangın merdiveninde oturması, o kişiden gelecek zararı önlemeye yorumlanır. Ya da ondan gelecek bir haber ile birlikte keyfiniz kaçabilir. Belki size engel olmaya çalışabilir. Şu günlerde kafanızı karıştıracak sohbetler etmeniz olasıdır. Neyin doğru ya da yanlış olduğunu geç de olsa anlayacaksınız. Ancak aklınızı çelmeye çalışan birine karşı dikkat etmeli, gerçek niyetini öğrenmelisiniz. Belki kendi çıkarı için de sizi kullanabilir.

Rüyada tanımadığın yabancı birinin yangın merdiveninde oturması, sizinle uğraşacak birine yorumlanır. Bu kişi bir anda hayatınıza girebilir ve bir konuda anlaşmazlık yaşayabilir, bir şeyleri paylaşamayabilirsiniz. Yeni tanışacağınız biri ile aranızda soğuk savaş olabilir, belki bu kişi iş hayatından da olabilir ve sizi kendine rakip görmeye başlayabilir.

Rüyada Yangın Merdiveninde Oturmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre yangın merdiveninde oturmak, dert ve kederden kurtulmaya, beladan uzak durmaya ve aksiliklerin önüne geçmeye yorumlanır. Sizin kötülüğünüzü isteyen insanlar son anda emellerine ulaşamayarak hüsrana uğratabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status